Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Вчені назвали найпродуктивніший час доби

  • Переглядів: 225
  • Дата: 19 Березня 2014
Вчені назвали найпродуктивніший час доби

Як з'ясували вчені, після 3:00 працівники часто відчувають роздратування або нудьгу. Найкраще люди працюють вранці, в 11 годин і з 2 до 3 години дня.

Це з'ясувалося в результаті спільного дослідження Глорії Марк з Каліфорнійського університету в Ірвайн і аналітиків Microsoft Research, пише газета «Відомості» з посиланням на WSJ. Дослідники спостерігали за тим, як люди працюють протягом дня, в який час доби вони краще сконцентровані на роботі.

Складні завдання краще виконувати близько 11 ранку або з 2 до 3 години дня - в цей час люди найкраще можуть сконцентруватися на роботі. Після 3 годин дня люди частіше дратуються і сумують. Особливо сильно це виявляється по понеділках. За словами Марк, це пов'язано з тим, що людям потрібен час, щоб налаштуватися на роботу.

Під час дослідження були опитані 32 працівника з різних підрозділів Microsoft. Питання вивчалося дуже ретельно. На збір даних пішло 1500 годин, а всього було зібрано 91 тис. фрагментів інформації.

За словами Марк, механічна робота приносить більше задоволення - вона найменш стресова, не вимагає великих витрат розумової енергії та концентрації.

Читайте також

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці часто відмовляються від співбесіди
Дев'яти з десяти рекрутерів доводилося стикатися з відмовою шукачів пройти співбесіду. У 62% випадків шукачі самі надсилали резюме, але отримавши запрошення, відмовлялися від зустрічі.
20 Березня 2015 | Переглядів: 209

Історії працевлаштування безробітних Волині. Тимчасові роботи - стажування - працевлаштування
Молода, перспективна та комунікабельна дівчина з обмеженими фізичними можливостями, випускниця професійно-технічного ліцею Діана Марчук після звільнення з роботи звернулася до Маневицького районного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Проте, незважаючи на велике бажання безробітної, маючи досвід роботи та додаткові професійні навики знайти роботу було зовсім нелегко.
20 Жовтня 2014 | Переглядів: 223

Вчені рекомендують змінювати роботу кожні 5-7 років
Такого висновку дослідники дійшли після проведення аналізу результатів роботи понад 500 співробітників однієї з американських компаній.
24 Квітня 2015 | Переглядів: 542

Як підтримати співробітників у важкі часи: 10 правил
У кожної організації бувають важкі часи. Іноді вони обумовлені загальною економічною ситуацією в регіоні, країні або світі – як, наприклад, у період економічної кризи.
17 Березня 2015 | Переглядів: 164

Тимчасова зайнятість дає переваги
14 жовтня в Луцькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, в якому взяли участь 12 безробітних.
14 Жовтня 2014 | Переглядів: 347

Всі новини