Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Від громадських робіт - користь усій громаді

  • Переглядів: 215
  • Дата: 05 Березня 2014
Від громадських робіт - користь усій громаді

Днями відбулася сесія Кримненської сільської ради, на якій місцеві депутати затвердили бюджет територіальної громади на 2014-й рік. У цьому документі передбачено 2790 гривень на співфінансування організації та проведення громадських робіт спільно із Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Прокоментувала цей факт секретар сільради Галина Сулява:

- Торік із певних причин нам не вдалося знайти хоч деяку суму коштів для цієї мети, - сказала секретар під час зустрічі із фахівцями Старовижівського районного центру зайнятості у рамках Дня служби 20 лютого. – Тому було украй складно пояснювати селянам, чому в сусідніх населених пунктах такі види робіт ведуться. І, зрозуміло, сільські обранці на цей рік вирішили виправити торішню помилку, виділивши на це кошти.

Це дозволить створити тимчасові робочі місця для безробітних, а ще впорядкувати об’єкти соціальної сфери, прибрати сільський парк та пришляхову смугу на виїзді із Кримного, рекреаційну зону поблизу озера Домашнє.

У рамках дня служби зайнятості фахівці районного центру зайнятості відвідали та поспілкувалися, надавши консультації із застосування законодавства, із підприємцями Віталієм Лазаруком, Ларисою Яцунік, Максимом Гапічем, Світланою Кавас, Володимиром Яцуніком.

Також відбулася економічна екскурсія у філію №1 ПП «Глобус».

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті
Більшість претендентів читають відгуки про роботодавців в Інтернеті – такими є результати опитування Work.ua.
18 Травня 2015 | Переглядів: 209

У третині компаній в Україні очікуються скорочення співробітників
Кожен третій роботодавець в Україні має намір скорочувати персонал у 2015 році. Більшість з них звільнить до 30% співробітників. Про це свідчать результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
12 Травня 2015 | Переглядів: 119

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

76% співробітників сприяють витоку інформації
Будь-яка компанія, що поважає себе, намагається захиститися від витоку інформації, оскільки отримує від цього певну шкоду. І все ж практика показує, що подібне трапляється.
15 Травня 2015 | Переглядів: 137

В офісах співробітники повинні працювати стоячи
Вчені вважають, що це різко знизить захворюваність на серцево-судинні недуги. У великих компаніях Європи встановлюють столи, за якими можна працювати стоячи.
06 Травня 2015 | Переглядів: 120

Всі новини