Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних

  • Переглядів: 224
  • Дата: 14 Березня 2017
Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних

Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України, - пише Урядовий портал.

Так, Центр зайнятості для виплати компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску, сплаченого за нового працівника, безпосередньо керуватиметься даними з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (без проведення самостійного розрахунку на основі заробітної плати працівника).

Крім цього, скасовано залежність розміру єдиного внеску, який підлягає компенсації, від класу професійного ризику виробництва, як цього вимагає Закон України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

Також спрощено процедуру отримання роботодавцем компенсації єдиного соціального внеску, передбачену порядком, затвердженим постановою Кабміну України, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавця у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця

Читайте також

Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті
Більшість претендентів читають відгуки про роботодавців в Інтернеті – такими є результати опитування Work.ua.
18 Травня 2015 | Переглядів: 226

Кого шукають українські роботодавці?
У 2014 році на OLX.ua було розміщено півмільйона нових оголошень відносно роботи. Аналітики вивчили, яку роботу пропонують і шукають на дошці безкоштовних оголошень.
13 лютого 2015 | Переглядів: 212

Історія працевлаштування безробітних Волині. Служба зайнятості - шлях до успіху
Час спливає швидко, і сьогодні хочеться розповісти про жінку, колегу, для якої слово «безробітна» у минулому. Вона зуміла використати всі можливості та скористатися тими послугами, які були їй запропоновані в період перебування на обліку в державній службі зайнятості. Це головний спеціаліст-юрисконсульт Шацького районного центру зайнятості Наталія Оксентюк.
06 лютого 2015 | Переглядів: 356

Роботодавці стали активніше наймати молодих співробітників
За минулий рік молодих фахівців на ринку праці України стало вполовину більше.
06 Березня 2015 | Переглядів: 221

Історії працевлаштування безробітних Волині. Улюблена справа - успішний бізнес
Перукарська справа – це бізнес, у якому діє правило: «Від того, яким клієнт вийде від майстра, залежить успіх та імідж справи». Створення красивої сучасної зачіски - справа непроста, і роль перукаря у створенні загальної гармонії ліній з урахуванням індивідуальності клієнта є інколи вирішальною. Саме тому професію перукаря повинні обирати люди з творчою натурою і достатньо розвинутим естетичним смаком.
09 лютого 2015 | Переглядів: 289

Історії працевлаштування безробітних. Робота не лише приносить задоволення, а й лікує
У службу зайнятості звертаються люди задля пошуку роботи, професійного навчання, перекваліфікації, отримання інформації щодо можливостей зайнятості на місцевому ринку праці. Працівники Іваничівського районного центру завжди активно допомагають клієнтам служби, надаючи повний спектр соціальних послуг.
30 січня 2015 | Переглядів: 304

Всі новини