Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Як політична ситуація вплинула на вітчизняний ринок праці

  • Переглядів: 149
  • Дата: 06 Березня 2014
Як політична ситуація вплинула на вітчизняний ринок праці

Політична ситуація хоча і змусила роботодавців дещо обережніше підходити до набору персоналу, все ж до глобальних змін на ринку праці не призвела.

Спостерігаються тенденції до оптимізації штату та витрат, про які експерти говорили ще влітку 2013-го. Такі висновки на підставі аналізу бази резюме та вакансій зробив кадровий портал hh.ua.

Виявилося, що політична нестабільність в цілому не сильно змінила картину на ринку праці України. Деяке зниження кількості вакансій в грудні, в порівнянні з попереднім місяцем, можна пояснювати і непростою соціально-економічною ситуацією і традиційною сезонністю.

Незважаючи на те, що січень був і піком протистояння і, одночасно, місяцем з великою кількістю вихідних, в перший місяць року навіть спостерігалося незначне зростання ринку праці: на 16% більше вакансій, ніж у попередньому місяці та на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Що стосується чисельності претендентів, то вона зростає, але в межах норми. А в порівнянні з листопадом 2013-го навіть помітний невеликий провал в кількості резюме.

Така ситуація на ринку праці призвела до того, що конкуренція за робоче місце залишається майже незмінною - приблизно три кандидати на одну вакансію. Це є середнім показником по країні за останні два-три роки.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%політична%' OR name LIKE '%ситуація%' OR name LI' at line 11