Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Які спеціалісти потрібні будівельному ринку

  • Переглядів: 244
  • Дата: 02 Червня 2015
Які спеціалісти потрібні будівельному ринку

Весна традиційно відроджує надії на підйом будівельної галузі. Аналітики порталу rabota.ua оцінили ситуацію на будівельному сегменті ринку праці за останні півтора року.

Звичайно, будівельним спеціальностям притаманна сезонність, та й криза встигла "наслідити", скоротивши і без того не надто велику кількість саме будівельних вакансій. Тому спад взимку цілком виправданий. Кількість резюме виглядає незначною внаслідок того, що в спектрі вакансій традиційно велика частка фахівців з продажу, а в резюме - саме будівельні посади. Тим не менше, початок 2015 ознаменувався спочатку традиційним сплеском резюме, а далі - не менше традиційним підйомом вакансій. Останні три місяці - стабільна позитивна динаміка, що особливо яскраво проявилася в березні.

Структури вакансій і резюме в будівельних областях різняться досить серйозно: роботодавці, як правило, шукають фахівців з просування своєї продукції, а роботу шукають будівельники - рядові працівники, інженери, виконроби, дизайнери. Оскільки не всі будівельні об'єкти можуть залучити достатнє фінансування, вакансій саме будівельних менше, ніж бажаючих їх зайняти.

Підводячи підсумки огляду будівельного сегменту ринку праці, слід зазначити, що позитивна динаміка останніх трьох місяців дозволяє сподіватися, що будівельний сезон цього року стартував. Однак тільки восени вдасться оцінити, чи затягнулася криза в будівельній галузі або спостерігається невеликий підйом відносно минулого року.

Читайте також

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Як змінилася конкуренція на ринку праці за 5 років
Кількість відгуків - це середня цифра по кількості резюме або листів з резюме, які роботодавець отримує на розміщену вакансію.
17 Червня 2015 | Переглядів: 250

Начальників, які працюють неповний тиждень, стає все більше
Управлінців, які свідомо обрали часткову зайнятість, мало. Але їхня чисельність постійно зростає. З 5,6 млн таких працівників у Великобританії керівників тільки 994 тис. Але в минулому році їх було на 12% менше.
22 Квітня 2015 | Переглядів: 221

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Які фахівці можуть працевлаштуватися на фармацевтичному ринку
Катерина Власова, старший консультант з пошуку та підбору персоналу "Анкор Медицина і фармація", розповіла Delo.UA, як позначилася економічна і політична нестабільність на пошуку кадрів для фармринку.
03 Червня 2015 | Переглядів: 368

На ринку праці поменшало роботи для директорів
За півроку на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна пропонували понад півтори тисячі вакансій для керівників, а ТОП-менеджери розмістили майже 10 тисяч нових резюме. Про це повідомили у HeadHunter Україна.
15 Квітня 2015 | Переглядів: 180

Всі новини