Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

За 2013 рік зарплата українських IT-фахівців зросла на 7,3%

  • Переглядів: 140
  • Дата: 06 Березня 2014
За 2013 рік зарплата українських IT-фахівців зросла на 7,3%

За результатами 2013 року зарплата українських фахівців галузі інформації та телекомунікації виросла на 7,3% порівняно з позаминулим роком. Про це повідомили в Державній службі статистики.

Середньомісячний показник зарплати штатного працівника області склав 4 тис. 599 грн. В цей же час, зарплата інформаційників і айтішників - на 40,9% вище, ніж середньостатистична по регіону.

Нагадаємо, за 5 років в Україні вчетверо збільшать кількість "айтішників". Для ефективного та результативного розвитку галузі, в даний час в Україні впроваджується низка нововведень.

Так у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, який дозволить стимулювати розвиток вітчизняних IТ-компаній. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, передбачені законопроектом № 2063, дозволять вивести з "тіні" українські IТ-компанії.

"Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо в законопроекті, дозволять створити привабливий бізнес-клімат в області IТ і високих технологій. І тоді українські розробки і стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для іноземних компаній", - переконаний парламентарій.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%рік%' OR name LIKE '%зарплата%' OR name LIKE '%укр' at line 11