Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

10 кроків до нової роботи

Пошук нової роботи рідко буває швидким і легким, а іноді затягується на тривалий час. 10 нескладних кроків, які допоможуть полегшити процес працевлаштування.

Складання резюме
Це перший крок до вашої мети. Підійти до цього потрібно з усією відповідальністю. Не просто перерахувати ваші попередні місця роботи та навчання, а коротко пояснити роботодавцеві, чому йому потрібні саме ви. Відсилайте на кожну вакансію індивідуальні резюме, в яких виділіть досвід, компетенції та навички, необхідні для конкретної позиції. Правильно позначте свої досягнення, зробіть інформацію легкою для читання, прикріпіть відповідну фотографію.

Супровідний лист
Щоб ваше резюме привернуло більше уваги, надішліть у компанію супровідного листа. Адресу електронної пошти компанії можна дізнатися, наприклад, на її сайті. Коротко опишіть, яка вакансія вас цікавить, чому саме вона, чому саме в цій компанії, і чому саме ви на неї підходите.

Телефонний дзвінок
Наступний крок - телефонний дзвінок. Не варто телефонувати в компанію відразу після відправлення резюме - почекайте кілька днів. Почніть розмову зі свого імені, вакансії і дати відправлення резюме. Уточніть, чи отримали в компанії ваше резюме і коли можна буде дізнатися результати його розгляду. Говоріть чітко, ввічливо і лаконічно. Напишіть план вашої розмови на аркуші паперу, щоб зайвий раз не затнутися. Це покаже вас грамотною людиною, яка вміє формулювати свої думки і поважаєчужий час.

Прийдіть вчасно
Після трьох кроків ви отримали запрошення на співбесіду. Ніякого запізнення! Найчастіше менеджер з персоналу проводить по кілька співбесід за день. Тому ваше запізнення може збити весь графік, і ставлення до вас вже зіпсується. Але й сидіти годину в коридорі не потрібно. Прийдіть за 10-15 хвилин до призначеного часу, щоб встигнути привести себе в порядок і зібратися.

Зовнішній вигляд
Перше, на що зверне увагу роботодавець при зустрічі - те, як ви виглядаєте. Будьте охайні, одягніться відповідно до майбутньої посаді та іміджу компанії. Ваше взуття повинне бути чистим, в руках портфель або сумка, але ніяк не поліетиленовий пакет. Не варто приходити на співбесіду з застудою або ще гірше - з похмілля. У цих випадках краще перенести зустріч.

Самопрезентація
Ви повинні підготувати декілька ркчень на стандартне питання рекрутера «Розкажіть трохи про себе» або інші його варіанти. Кілька фраз про себе, які будуть містити цікаві для роботодавця моменти. Закінчувати потрібно логічними висновками, чому ви відповідаєте вакансії, про попередній досвід, досягнуті результати і про вашу мотивацію працювати саме тут. Хороша самопрезентація дуже важлива. Не соромтеся «продавати» себе. Розкажіть, чому ви впораєтеся з обов'язками, і які якості вам у цьому допоможуть.Успішна співбесіда

Відповіді на запитання
У хвилюючій ситуації хороша відповідь не відразу прийде в голову. Складіть список поширених питань на співбесідах, і підготуйте відповіді на них. Краще їх навіть відрепетирувати вдома. Намагайтеся не йти від теми, бути чесними, відкритими і уникати зайвих деталей.

Інтерес
Восьмий крок - показати свою зацікавленість до майбутньої роботи і до роботодавця. Покажіть, що ви знаєте про компанію, її проекти та розвиток. Всю інформацію можна знайти в інтернеті.

Позитивний настрій
Проявіть позитивний настрій до співрозмовника, не скупіться на доброзичливі посмішки. Будьте оптимістичні і ввічливі. Не забудьте вимкнути мобільний телефон, не перебивайте. Постарайтеся не хвилюватися і будьте впевнені в собі. Це викличе повагу і відповідні позитивні емоції.

Індивідуальність
Не буває однакових кандидатів. Тому останніх крок - це ваша індивідуальність. Використовуйте свої особисті сильні сторони при працевлаштуванні. Якщо у вас багатий досвід, то докладніше розкажіть про свої навички та досягнення. Якщо ви дуже комунікабельні - зробіть ставку на сильну самопрезентацію в процесі співбесіди. Якщо ви недавній студент - акцентуйте увагу на ентузіазмі і великому прагненні працювати і розвиватися.

Кожен наступний крок залежить від попереднього. Не варто намагатися стрибнути через сходинку, і тоді хороша робота не змусить себе чекати.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 222

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 495

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 390

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 733

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 518

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099