Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

10 найпопулярніших питань на співбесіді

Багато співбесід мають схожий сценарій. Work.ua зібрав 10 найбільш поширених питань інтерв'юерів з короткими рекомендаціями, як на них краще відповідати.

Завдяки цим рекомендаціям ви зможете скласти свої індивідуальні відповіді. Не бійтеся говорити правду, вкладайте більше "себе", тренуйтеся, і у вас все обов'язково вийде.

1. Розкажіть про себе. Чому вас зацікавила ця позиція?
Коротко розкажіть про свій досвід, зосередьтеся на найбільш релевантному, не базікайте даремно.
Уточніть, як ваш досвід допоможе на цій позиції.
Ваша розповідь повинна характеризувати вас, як відповідального, зацікавленого і пристосованого до виконання майбутніх обов'язків спеціаліста. Робіть акцент на важливих досягненнях і навичках.

2. Що ви знаєте про нашу компанію?
Покажіть, що ви цікавилися діяльністю компанії: знаєте її продукцію, послуги, історію, репутацію і т. п.
Дозвольте інтерв'юеру розповісти вам більше, задавайте питання і уважно слухайте.

3. Чому ви хочете працювати у нас?
Оцініть потреби компанії і розкажіть, що б ви могли для неї зробити, і який результат міг би вийти.
Покажіть, що хочете стати частиною їхньої команди, щоб домогтися цих результатів разом, водночас долаючи труднощі і набуваючи нового досвіду і навичок.

4. Чому ми повинні найняти саме вас?
Питання схоже з попереднім. Головне, що ви повинні донести до роботодавця, що у вас є всі необхідні навички, або бажання отримати досвід і знання, які допоможуть компанії досягати поставлених цілей.

5. В якій обстановці і колективі вам комфортно працювати?
Перш ніж відповісти, слід оцінити філософію компанії, придивитися до атмосфери і, в якій проходить робота.
Але насамперед варто відповідати правдиво, інакше ця робота буде вам не в радість.
Комфортно має бути вам, а робочий ритм і корпоративна культура повинні допомагати вам бути максимально ефективним.

6. Ким ви бачите себе через 3-5 років?
Розкажіть, як ви уявляєте свою роботу в компанії. Роботодавець повинен знати, що ви не збираєтеся звільнитися при першій же можливості.
Опишіть досвід і навички, які ви хотіли б отримати за цей час.
Згадайте кар'єрні можливості потенційної посади, показавши, що ви бажаєте добиватися результатів, які будуть корисні обом сторонам.

7. Опишіть ваші сильні та слабкі сторони.
Будьте чесні, але закінчіть розповідь на позитивній ноті.
Скажіть, що ви завжди з задоволенням займаєтеся власним професійним і особистісним розвитком.
Розкажіть, як вам вдалося впоратися з якимось недоліком або перетворити його на гідність.
У всіх є слабкі сторони, це не так критично, якщо тільки вони безпосередньо не пов'язані з вашими професійними обов'язками.

8. Як би друзі та колеги описали вас?
Згадайте позитивні моменти в спілкуванні з близькими людьми.
Можете згадати і критику в свій бік, але покажіть, що готові прислухатися і слідувати порадам для виправлення ситуацій. Продемонструйте, що здатні порозумітися з будь-яким типом людей, особливо на роботі.

9. Чому ви хочете змінити поточну роботу?
Не критикуйте поточного або минулого роботодавця.
Можете сказати, що досягли на поточній позиції всього, чого хотіли і бажаєте рухатися далі, отримувати свіжі завдання і новий досвід.

10. Коли б ви могли почати працювати?
Покажіть ентузіазм і гнучкість. Але врахуйте, що це питання ще не означає, що роботодавцю ви потрібні вже завтра.
Якщо ви шукаєте роботу будучи працевлаштованим, то почати працювати на новій посаді ви зможете, коли закриєте всі питання на поточній роботі. Новий роботодавець повинен поставитися до цього з розумінням, так як вони теж втрачали співробітників. До того ж це покаже, що ви потрібні.

Пам'ятайте, що вам потрібно не тільки давати відповіді, а й самому задавати питання інтерв'юеру. Ретельно вивчивши компанію перед співбесідою, буде простіше підібрати правильні питання. Нічого не питати у роботодавця - майже так само погано, як і давати невдалі відповіді на його питання.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099