Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

10 ознак цькування на роботі

Більше чверті американських працівників, 27%, піддавалися цькуванню на роботі. Майже половина співробітників, 48%, були свідками офісної дідівщини або «буллінгу». Таких висновків в результаті дослідження дійшли фахівці американської компанії WBI US, пише Forbes.ru.

В інституті Wellness and Work-Life Державного університету в Арізоні розробили документ під назвою «Як перемогти офісного скандаліста і протистояти цькуванню», який містить рекомендації для тих, кого гноблять колеги. Жертвам буллінгу радять тримати емоції під контролем і повідомити про те, що відбувається, начальству, колегам або відділу кадрів. Якщо ж така модель відносин колективі для компанії є нормою, автори радять змінити роботу.

Експерти з Wellness and Work-Life і Workplace Bullying Institute назвали 10 ознак буллінгу на роботі.

1. Дискомфорт перед початком робочого тижня. Якщо напередодні понеділка ви відчуваєте занепокоєння і нудоту, це, швидше за все, результат буллінгу.

2. Постійна критика. Ви компетентні, у вас є певні професійні досягнення, але, тим не менш, колеги або начальник постійно вас критикують? Можливо, в офісі у вас з'явився прихований ворог, який налаштовує всіх проти вас.

3. На вас часто кричать. Це може бути ознакою цькування, оскільки офісні «діди» часто підвищують голос, з'ясовують стосунки, принижують і ображають жертву.

4. Несправедливі звинувачення або нагадування про старі помилки - поширена тактика офісного цькування.

5. Про вас за вашою спиною поширюють брехливі чутки. Якщо компанія не присікає дії недоброзичливців, значить, має місце булінг.

6. Колеги або начальник вас уникають. Не запрошувати працівника на спільні обіди, просити його пересісти за інший стіл, не кликати на загальні збори - це тактика буллінгу.

7. Ви використовуєте свій вихідний, щоб повернути душевну рівновагу. Часто у вихідні дні у жертв цькування абсолютно не залишається сил навіть на відпочинок. Близько хвилюються, вважаючи, що людина зациклена на роботі.

8. Успішному завершенню вашого проекту заважають. Наприклад, начальник змінює правила під час гри, а колега не виконує дій, що мають значення для вашого проекту, «забуває» про важливий дзвінок, випускає з уваги значущі деталі.

9. Вам постійно змінюють дедлайн, дають термінові доручення наприкінці робочого дня.

10. Ваші заслуги начальство або колеги привласнюють собі. Якщо ви працювали над проектом добу безперервно, а всі лаври дісталися вашим колегам - це ознака буллінгу.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099