Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

10 причин сказати компанії "прощавай"

Якщо вам пощастило з роботою, ви не хвилюєтеся щодо пошуку нової. Але іноді зміни необхідні. Якщо один з описаних 10 сценаріїв підходить вам, це привід подумати про звільнення.

1. Ви працюєте в одній компанії понад 10 років
Якщо за час вашого довгого перебування в компанії ви змінили чотири позиції, і ваша робота раніше подобається вам, ігноруйте це. Але якщо кожен ваш день в офісі схожий на день бабака, то прийшов час задуматися про зміни. Зміна обстановки освіжить ваші навички.

2. Ви занадто гарні для своєї роботи

Можливо, ви засиділися, або були занадто кваліфікованим з самого початку. У кожному разі, не здійснюючи помилок, ви не зрозумієте своїх можливостей. Щоб залишатися затребуваним, необхідно вчитися і пробувати нові речі.

3. Ви нікудишній співробітник

Наймання на роботу - часто лотерея, щось підходяще шукається шляхом проб і помилок. Найчастіше ваші вміння та навички не цілком відповідають вимогам. Будьте чесні з собою: можливо, у вас немає необхідного досвіду, щоб досягти успіху в роботі, або ви недостатньо викладаєтеся або неправильно вибрали професію. В залежності від висновків, більш розумний вибір допоможе бути більш успішним в чомусь іншому.

4. Ви не ладнає і своїми колегами

Ви проводите більше часу з колегами, ніж з сім'єю, і добре, якщо вони не перетворюють ваше життя на пекло. Але якщо у вас немає хоча б одного однодумця в офісі, це дзвіночок, що культура даної компанії вам не підходить.

5. Ви успішно завершили великий проект

Після свіжого успіху є дві речі, які працюють на вас. Перша - це уповільнення і затишок після напруженого періоду, які можна використовувати для встановлення нових знайомств, вивчення вакансій та інтерв'ю. Друга - свіжа інформація, якою можна доповнити резюме і обговорити з потенційним роботодавцем.

6. Завершення фінансового року

Фінансовий рік може збігатися з календарним або ні, це залежить від компанії. Але фірми розглядають цей період як відповідний для нових починань, презентації планів на найближчу перспективу і відновлення колективу для досягнення свіжих целий. Розпитайте своїх знайомих, щоб з'ясувати, коли починається і закінчується фінансовий рік у компанії вашої мрії. Наприклад, у федеральному уряді США він починається 1 жовтня.

7. У вас закінчилася відпустка

Щойно розпочавши нову роботу, ви не заслужите довіри і права на канікули. Тому заплануйте перепочинок, щоб зарядитися новою енергією до того, як почнете новий виток своєї кар'єри.

8. Ваші цілі не збігаються з цілями компанії

Відмінно, якщо на початку кар'єри вам вдалося привести ваші устремління у відповідність з інтересами компанії, але, як правило, це рівновага з часом порушується. З'ясуйте, які посадові обов'язки і позиція повернуть вас на правильний професійний шлях, і реалізуйте цю можливість замість того, щоб займатися не своєю справою.

9. Ваші вміння не знаходять визнання і застосування

Ваш бос не помічає вашої наполегливої роботи? Заохочення сиплються на ваших колег, але не на вас? Ви вважаєте свою роботу абсолютно непотрібною? Поговоріть зі своїм начальником на рахунок того, що вам слід зробити, щоб заслужити визнання, на яке, ви відчуваєте, маєте право. Якщо обговорення не увінчається успіхом, прийшов час змінювати обстановку.

10. Ви задоволені роботою, яка у вас є

Може здатися нелогічною порада шукати роботу, коли ви всім задоволені і повністю задоволені справжньою позицією. Але часто людей штовхає на пошук невдоволення і негативний досвід. Збігаючи в поспіху, ми часто змінюємо одну погану роботу на ще гіршу. Замість цього має сенс регулярно оновлювати резюме, стежити за можливостями, що відкриваються і ретельно зважувати, наскільки те, що у вас є, краще того, що могло б бути.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099