Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

10 рис характеру насправді гарних співробітників

Як багато зусиль потрібно для того, щоб найняти і утримати по-справжньому талановитих фахівців, які будуть рухати вашу компанію до успіху всіма можливими способами. Вони відмінно знають собі ціну, і тільки гідний керівник зможе в потрібний момент просунути та винагородити видатних співробітників.

Ось 10 особистих якостей, звичок і вчинків, що характеризують таких людей.

1. Вони цікавляться всіма аспектами ведення бізнесу

Видатні співробітники усвідомлюють себе частиною єдиного цілого, робота для них - не просто засіб отримання коштів для існування. Вони прагнуть вивчати інші галузі бізнесу, такі, як фінанси та управління, і позитивно впливають на різні аспекти діяльності компанії.
Що можна зробити? Вкладіть капітал у навчальні матеріали та семінари з основ ведення бізнесу (бухгалтерського обліку, маркетингу та управління), щоб у всіх співробітників була можливість отримати нові знання і з їх допомогою просунутися кар'єрними сходами.

2. Вони прагнуть керувати

Вони розглядають компанію, в якій працюють, як свою власну, тому прагнуть приймати розсудливі рішення, розраховуючи на довгострокову перспективу. Вони раціонально оцінюють ризики та готові пожертвувати частиною особистого прибутку заради загального успіху.
Що можна зробити? Організуйте прозору політику управління. Не приховуйте своїх цілей, не темніть з фінансовою звітністю. Так вашим співробітникам буде простіше приймати правильні рішення.

3. Вони бачать і використовують вигідні можливості

Щоб допомагати компанії рости та розвиватися, зовсім необов'язково бути експертом в сфері продажів або маркетингу. Члени сильної команди докладають колективних зусиль і шукають нові способи досягнення результатів.
Що можна зробити? Переконайтеся в тому, що всі співробітники цінують надані їм можливості та здатні їх розпізнати, а потім відкрито винагородіть їх зусилля.

4. Вони вирішують проблеми до того, як вони набувають глобального значення

Моя улюблена фаза життєвого циклу компанії - це той момент, коли я помічаю позитивні зміни в проблемах, які здавалися мені несуттєвими. По-справжньому цінні співробітники завжди шукають способи змінити стан речей на краще.
Що можна зробити? Чітко позначте цілі та завдання компанії, заохочуйте ініціативу, щоб співробітники відчували себе впевненими, висуваючи нові ідеї, здатні внести істотні зміни в роботу організації.

5. Вони завжди говорять чесно та відкрито

Талановиті співробітники розуміють, що брехня або приховування негативної інформації нікому не допоможе. Вони знаходять спосіб м'яко та тактовно повідомити погані звістки і ніколи не зволікають в справах такого роду.
Що можна зробити? Створіть у колективі доброзичливу атмосферу, щоб люди не боялися бути чесними один з одним.

6. Вони працюють максимально ефективно та всіма способами намагаються знизити витрати

Я відчуваю глибоке задоволення, доручаючи те чи інше завдання співробітнику, здатному виконати його так якісно, як це зробив би я особисто. Хтось не може працювати без постійного контролю або постійно вишукують труднощі там, де їх немає, проте по-справжньому цінні кадри намагаються відповідати своїм власним стандартам якості.
Що можна зробити? На своєму прикладі продемонструйте вимоги, пропоновані до якості робіт. Заохочуйте тих, хто докладає зусилля, щоб відповідати вашим стандартам.

7. Вони прагнуть до самовдосконалення та цінують аналогічні прагнення оточуючих

Вони хочуть стати краще та надихають своїм прикладом інших. Вони просуваються службовими сходами, не викликаючи роздратування й ворожого ставлення з боку колег. Вони з надією дивляться в майбутнє і тягнуть за собою тих, хто знаходиться поруч.
Що можна зробити? Заохочуйте особистий розвиток і зростання співробітників, відзначайте їх позитивний вплив на колег.

8. Вони досліджують все нове й успішно застосовують знання на практиці

Наймаючи співробітників, жоден роботодавець не чекає, що вони будуть знати все на світі. Світ змінюється дуже швидко, тому я завжди наймаю тих, хто готовий навчатися, а не тих, хто більше знає. Чудові фахівці завжди досліджують можливі варіанти та прагнуть підвищити якість своєї роботи, не чекаючи на вказівки.
Що можна зробити? Заохочуйте співробітників, які мислять нестандартно та завжди шукають нові шляхи вирішення проблем. Пропонуйте їм цікаві завдання й винагороджуйте результати.

9. Вони щасливі

Хороші співробітники не завжди випромінюють захват і чарівність. Вони дивляться на світ реалістично, іноді відчувають стрес, проте можуть знайти баланс між роботою та особистим життям, встигаючи приділити час друзям. Вони є джерелом позитивної енергією, вселяючи в оточуючих впевненість і роблячи їх трохи щасливішими.
Що можна зробити? Створіть в офісі невимушену атмосферу, де співробітники могли б відкрито висловлювати свою думку. Заохочуйте ревну працю та прагнення до досягнення життєвих цілей.

10. Вони надають посильну допомогу своїм керівникам

Талановиті співробітники роблять мене кращим. Вони знають собі ціну і допомагають мені усвідомити свою. Вони змушують мене прагнути стати кращим, щоб досягти їхнього рівня, але ніколи не говорять про це прямо.
Що можна зробити? Дайте співробітникам зрозуміти, що ви цінуєте їх, бачите в них потенціал і завжди допоможете їм у разі потреби. Тільки тоді вони відплатять вам тим самим.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099