Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

10 способів змусити боса полюбити вас

Всі ми мріємо про власну справу, але так щастить далеко не кожному. І якщо ви не один з цих щасливчиків, то напевно маєте боса, який в чомусь вас не влаштовує. Це закон жанру. Якщо вам хоч трохи пощастило, і ваш бос не виплодок пекла, то існує чимало способів, щоб завоювати його прихильність. І ось деякі з них.

Будьте приємною людиною
Ми впевнені в тому, що ви вже чудова людина і всі співробітники люблять вас. Але все ж, є кілька способів, щоб бути ще приємніше для оточуючих і, в тому числі, для вашого боса. Позбавтеся слів-паразитів, закритої мови тіла та інших помилок. Не варто перетворюватися на підлабузника. Їх ніхто не любить. Просто давайте більше позитивних сигналів, ніж негативних.

Зробіть себе незамінним
Ви вже не раз це чули, але це абсолютна правда: якщо ви та людина, без якої робота припиняється, тоді ви знаходитесь набагато ближче до підвищень, премій та інших крутих штук, ніж інші. Подумайте і скажіть, чи є ви незамінним працівником? Якщо ні, то саме час рухатися в цей бік. Працюйте над найважливішими проектами, виучиться тому, що виділяє вас на тлі інших. Додаткове навчання ще нікому не зашкодило.

Пріоритети боса - ваші пріоритети
Зробіть для себе важливим все те, що важливо для вашого боса. Розмовляйте з ним про роботу, дізнавайтеся його думку і дайте йому відчути, що ваші робочі інтереси збігаються. Вони не повинні бути однаковими, але будьте впевнені в тому, що ви знаєте пріоритети начальства і знаєте, як їх здійснити.

Тримайте його в курсі
Чи варто згадувати про те, що вашому начальнику не сподобається, якщо ви не будете показуватися йому хоч зрідка і тримати його в курсі всіх подій. Можливо, навіть варто посилати йому регулярну звітність про виконану роботу. Це потрібно не тільки для того, щоб потішити його самолюбство, але й для того, щоб показати, наскільки ви продуктивні.

Вирішіть проблему доти, поки її не вирішить ваш бос
Ніхто не ідеальний, і ваше начальство, швидше за все, це розуміє. Але якщо ви можете вирішити проблему, поки її не вирішив ваш бос, ви будете виглядати набагато, набагато краще в його очах. Найкращий спосіб досягти цього - вести робочий журнал, в якому писати про все, над чим ви працюєте. І після цього оцінювати себе з боку начальства. Трішки удачі, і ви побачите проблему і зможете вирішити її раніше, ніж це потривожить тих, хто стоять вище.

Будьте готові принести вибачення за свої помилки
Всі помиляються, і ви не є винятком. Якщо це все-таки сталося, будьте готові вибачитися. Правильно вибачитися.

Я був неправий. Я винен. Я виправлюся. Я припустився помилки
Все це приклади неправильних вибачень. У цих випадках ви робите центром себе. Куди правильнішим варіантом буде змістити фокус на співрозмовника, точніше на того, хто постраждав через вашу помилку. Задайте собі питання: «З ким я розмовляю, і що ця людина хоче від мене почути?». Давши на нього відповідь, ви зрозумієте, як потрібно побудувати своє вибачення.

Заслужите повагу
Багато хто чомусь вважає, що бути грушею для биття - це кращий спосіб сподобатися босу. Сподіваюся, ви розумієте, що це не так. У якихось випадках це може спрацювати (якщо у вашого боса було важке дитинство), але найкращий спосіб знайти любов начальства - це заслужити справжню повагу. Це означає працювати, уникати офісних пліток і розмов ні про що, а також приймати адекватну критику. Бути приємною людиною (перший пункт) теж правильно, але це два фундаментально різні підходи. Якщо ви поважаєте себе і не даєте в образу, то ваше начальство зробить те саме.

Опануйте мистецтвом виглядати зайнятим
Іноді, для того, щоб бути попереду, потрібно докласти трохи хитрості. І, в нашому випадку, це означає стати майстром в мистецтві виглядати зайнятим, навіть коли це не так. Ми не говоримо про ухиляння від роботи або про брехню. Але ви повинні дати своєму босові зрозуміти, що ви зайнята людина і постійно над чимось працюєте.

Давайте корисний зворотний зв'язок
Знову ж, якщо ваш бос не виплодок пекла, то він буде тільки радий чесному фідбекові. Але коли вас питають про це, не намагайтеся вилити всі свої скарги. З'ясуйте, що саме потрібно вашому босу. Не підлаштовуйтеся під нього і не кажіть того, що він хоче почути. Якщо йому потрібно дізнатися, як справи з новим проектом, не прагніть розповісти про те, що його команда проводить занадто багато часу за обідом. Ви ж не ябеда?

Виконуйте роботу на 100%. Навіть якщо ви ненавидите свого боса
Іноді не важливо, як ви робите свою роботу. Поганий начальник не стане від цього кращим. Якщо у вас така ситуація, вас дійсно шкода. У такому випадку, кращою порадою буде наростити броню і не дуже звертати увагу на істерики, невиправдану критику і атаки начальства.
І найголовніше! Не дайте їм влізти у ваше особисте життя. Не переносьте роботу додому і не зривайтеся на оточуючих. Краще подумайте про те, як ви можете поліпшити свою ситуацію. А може, взагалі, ну її?

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 222

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 495

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 390

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 733

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 518

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099