Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

11 фраз, яких керівникові варто уникати на роботі

Мова гарного керівника викликає повагу, а не дратує. Якщо ви використовуєте вирази з цього списку, то підриваєте особистий авторитет власними словами. Прибирайте це негайно.

У новій книзі «Будні директора: відсутня ланку між заслугами та успіхом» Сільвія Енн Хьюлетт називає три іпостасі, в яких проявляється справжній лідер: як він діє, виглядає і говорить.

Коли ви добре говорите, підвищується не тільки рівень спілкування, а й враження про вас як про особистість та керівника. «Будь-яка словесна взаємодія - це жива можливість створити і розвинути позитивне враження», - пише Хьюлетт.

Деякі фрази миттєво підривають ваш професіоналізм і повинні бути заборонені в офісі. Ось 11 виразів, які не варто промовляти на роботі.

1. «Який у цьому сенс?»
Ця фраза наводить ваших співрозмовників на думку, що ви не в змозі зрозуміти ідею самостійно, вважає кар'єрний коуч Тара Софія Мор, тоді як вони хотіли б переконатися, що ви все зрозуміли. Замість цього експерт рекомендує сформулювати ваші сумніви інакше: «Що ви думаєте з цього приводу?».

2. «Це несправедливо»
Ваш обурений крик навряд чи якось змінить ситуацію. «Уникати цієї фрази варто з тієї простої причини, що краще утримуватися від скарг або, того гірше, пасивного ниття, незалежно то того, що саме вас обурює - неприємності на роботі або проблеми планетарного масштабу», - вважає Дарлін Прайс, автор статті «Добре сказано! Секрети успішних презентацій та переговорів».

3. «У мене не було на це часу»
Найчастіше це просто брехня. Якщо ви не знайшли часу для виконання завдання або забули про нього, краще призначити термін, до якого воно точно буде виконано, замість того, щоб пояснювати, чому прийматися за неї вже пізно.

4. «Просто»
«Я просто хотів перевірити», «Я просто думаю» - вживання цього словечка може здаватися абсолютно нешкідливим, але відволікає увагу від того, що ви говорите. «Коли ми говоримо «просто», ми боїмося, що нас вважатимуть сильнішими, ніж ми є», - вважає Мор. – Той, хто говорить, ніби займає оборонну позицію і вважає за краще виглядати трохи плаксивим і невпевненим». Позбавтеся від цього словесного паразита, і ваша мова буде звучати більш вагомо.

5. «Але я надіслав e-mail тиждень тому»
Якщо хтось не відповів вам, ваша турбота упевнитися, що ваше прохання отримано. Дійте на випередження в комунікаціях, будьте проактивними, а не змушуйте ваших колег відчувати провину під градом ваших докорів.

6. «Ненавиджу», або «Мене дратує»
Образам не місце в офісі, тим більше, коли вони спрямовані на конкретну людину або діяльність компанії. «Вони не лише демонструють незрілість, як на шкільному подвір'ї, а й створюють вибухонебезпечну ситуацію в колективі», - говорить Прайс.

7. «Я за це не відповідаю»
Навіть якщо це дійсно не ваш обов'язок, готовність допомогти означає, що ви командний гравець і можете пройти зайву милю заради спільної справи. Зрештою, ми всі за неї відповідаємо.

8. «Ви повинні були...»
Ці обвинувальні закиди швидше вселяють відчуття сорому. Проголошувач їх ніби показує пальцем на винуватого, - говорить Прайс. Краще використовувати позитивний підхід, наприклад: «У майбутньому я рекомендую...».

9. «Я можу помилятися, але...»
Прайс називає ці слова знецінюючими. Це означає, що вони одразу ж знижують вплив того, що ви збираєтеся сказати. «Уникайте будь-яких подібних фраз, які зменшують ваш авторитет і значення вашого внеску в роботу», - рекомендує вона.

10. «Вибачте, але...»
Ці слова відразу налаштовують проти вас, ви викликаєте роздратування оточуючих. «Не вибачайтесь за те, що ви збираєтеся зробити або сказати», - радить Мор.

11. «Взагалі», «Насправді»
«Взагалі-то це тут» або «Насправді, ви можете вчинити так» - випереджаючи вислів цими словами, ви створюєте дистанцію між собою і слухачем, ніби натякаючи, що тут є місце сумнівам. Спробуйте додати тому, що ви говорите, більш позитивного настрою.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099