Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

20 речей, про які повинна знати ділова людина

Американський письменник і бізнес-тренер Жульєн Сміт дав практичні поради молодим людям, як правильно зорієнтуватися в цьому світі.

Для того, щоб з віком стати успішним і заможним, потрібно вже в 20 років дотримуватися певних правил і мати чітке уявлення про деякі реалії сучасної дійсності.

1. Світ намагається зробити тебе тупим. Починаючи від банківських платежів і відсотків і закінчуючи чудо-дієтами - з неосвічених людей легше витрусити гроші і ними простіше керувати. Займайся самоосвітою стільки, скільки можеш - для того, щоб бути багатим, незалежним і щасливим.

2. Не вір в освітні інститути. Поки вони готують навчальні плани, система застаріває, а іноді й встигає зламатися. Краще вчитися і заробляти повагу людей шляхом лідерства та діяння, а не шляхом проходження.

3. Читай так багато, як тільки можеш. Опануй техніку швидкого читання з високим рівнем запам'ятовування. Ти цілком можеш прочитувати одну книгу на тиждень.

4. Намагайся постійно спілкуватися з усіма, стати майстром спілкування. Вчись знаходити в людині те, що тобі в ній подобається.

5. Не втрачай часу на скромність. Скромність - це віра в те, що емоції можуть стати суддями процесу прийняття рішення, в той час як насправді все навпаки.

6. Якщо тебе щось неприємно дивує під час відносин з кимось, швидше за все саме від цього ти звільнишся шляхом їх розривання.

7. Намагайся максимально часто спілкуватися з людьми, які старші за тебе. Цінність спілкування зі старшими полягає в тому, що система прийняття рішень однолітків не сильно тобі допоможе. А старші до того ж знають все те, що ти дізнаєшся пізніше - тому варто запитати у них.

8. Шукай людей крутіших за себе і проводь час з ними. Це само по собі важливо, але важливий і наслідок - не намагайся бути середнячком у своїй групі, намагайся стати найкращим (роби цікаві речі, будь честолюбним, чуйним, сприйнятливим).

9. З часом ти ставатимеш все більш консервативним. Це просто факт. Ті, хто оточує тебе, створять певну атмосферу, яка буде підтримувати «статус кво» (поточне положення справ). Саме тому найбожевільніші ідеї потрібно реалізувати ЗАРАЗ. Потім ти станеш дуже полохливим. Повір мені.

10. Максимально скороти витрати. Це дозволить тобі створити запас для здійснення тієї самої божевільної ідеї, про яку я говорив вище.

11. Замість отримання статусу за допомогою предметів (що дає тільки тимчасове його підвищення), підвищуй його досвідом. Іншими словами, поїздка в Париж - кращий вибір, ніж нова шафа. Дослідження показують, що такий вибір підвищує рівень задоволення, одержуваного від життя.

12. Якщо ти живеш в скруті, виріши грошову проблему. Використовуй інтернет, оскільки він може допомогти тобі дешево купити щось на аукціонах. Якщо зараз ти живеш від зарплати до зарплати, розшир цей період на три тижні замість двох. Потім, коли справи підуть краще, можна планувати на місяць, потім на три, шість і нарешті на рік вперед. Мета - досягти моменту, коли ти плануєш на 5 років вперед.

13. Навчись проектувати. Це відмінно розвиває логіку, пам'ять і уяву.

14. Не набирай зайву вагу в молодості. Твої гормони допоможуть тобі з цим спочатку, але не варто втрачати цю можливість, повір мені.

15. Навчись готувати. Це сильно спростить життя, харчування перестане бути буденною справою, перетвориться з дорогої необхідності в приємне заняття та й заощадить кошти.

16. Добре висипайся. Сон і самостійне приготування їжі допоможуть тобі не набрати зайву вагу. Якщо ти думаєш «я відісплюся в могилі» або «я повинен ще багато зробити, немає часу для сну», то я скажу так - «якщо ти не виспався, ти НЕ ефективний», скорочення часу сну тобі не допоможе.

17. Заведи собі додаток-записну книжку. Не довіряй пам'яті, вбудованій в твій мозок. Не доводь ситуацію до продукування того, що «тобі здається» потрібно було б зробити. Довіряй тільки записам.

18. Постав собі велику мету і дозволь випадку допомогти тобі. Якщо ти не визначиш її, то щось, звичайно, станеться, однак якщо ти її поставиш, то станеться набагато більше.

19. Стань фахівцем в чомусь одному. Витрать 5 років на справу, а не на блукання навкруги. Якщо ти захочеш потім змінити професію - вперед. Але вибери щось.

20. Не намагайся виправити людей. Краще знайди тих, хто ще не зіпсований.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099