Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

23 причини не працювати у великій компанії

Працюючи у великій компанії, ви ризикуєте погладшати, наберетеся боргів і полюбите п'ятниці.

Кар'єрний ріст скасовується
Варто замислитися, скільки начальників є над вами, щоб зрозуміти, що вам буде потрібно занадто багато сил для подолання внутрішнього спротиву компанії. Граючи - видеретесь, працюючи - навряд.

Ініціатива карається
Щоб проштовхнути найпростішу зміну, яка звичайній людині, що ніколи не працювала у корпорації, здається дрібницею - зміна букви в меню або корекція творчого процесу - вам доведеться витратити колосальні сили. Швидше за все, коли ви переможете, ви вже не отримаєте жодного морального задоволення.,

Доведеться мовчати
Якщо ви експерт в інтернет-рекламі або просто знаєте, хто є хто на ринку, і вас взяли у велику корпорацію, то ви на час роботи там замовкніть. Ви не можете заявити, що ваш продукт поганий - неетично по відношенню до колег, що продукт конкурентів поганий - неетично по відношенню до конкурентів, взагалі не можете щось коментувати - краще помовчати, а то точно когось скривдите. Всі колеги дуже цінні.

Командний дух
Командний дух, синергія, в єдиному пориві, всі як один, тільки разом ми можемо ... Такого ви наслухаєтеся дуже багато. За командної відповідальністю ви навчитеся ховати свою некомпетентність чи недосвідченість. Наймізерніший проект буде обростати робочою групою з груповою ж відповідальністю, за якої винного не знайти, а нагороди отримує аби хто.

Емоції всередині
В офісах не прийнято заздрити і радіти. Тобто все це всередині вас залишиться, поступово згасаючи, але ви перестанете показувати це все на своєму обличчі. Нудьга - це ваша нова маска.

Щиро радітимете перемогам, до яких не маєте відношення
Ви будете говорити «Молодці хлопці з транспортного! От дають! »« Класний У НАС браузер», а ви з бухгалтерії. Ви не при справах, але ви раді. Ваші проекти будуть запускатися все рідше і рідше, а радіти вам чогось треба. Нехай і з кам'яним обличчям офісного працівника.

Завжди отримуватимете значно менше, ніж заробили
Ви можете продавати газ мегалітрами, інтернет терабайтами, а програмні продукти тисячами, але у вас буде зарплата, яка забезпечить вам дах і просту їжу. Ще у вас буде пара відпусток. В кращому разі, ще вам дадуть 2-3 відрядження за кордон, які покликані просто поліпшити ваш імідж в галузі, але більшу користь від них отримає все одно компанія. Для вас це просто замінник грошей.

Перестанете розуміти реальний хід речей
Ще місяць тому вас дратувало, що договір погоджують місяць, а комерційну пропозицію хтось готує тиждень. Ви станете таким же і щиро перестанете розуміти реальний хід речей.

Вас навчать що таке ДПЛ (дупо-прикривальні листи)
Цим особливим видом комунікацій володіє кожен досвідчений офісний співробітник. Ви почнете в кожному листуванні генерувати багато-багато респондентів в поле CП, до тих пір, поки питання не стане нерозв'язним, а ім'я того, хто створив проблему, буде забуто.

Ви навчитеся не слухати людей, які говорять з вамиБільшість досвідчених офісних працівників, як тільки з ними починають говорити, втикається в смартфон або ноутбук. Ви навчитеся постійно перевіряти пошту і вірити в те, що ви ДУЖЕ зайняті і від вас ДУЖЕ багато чого залежить.

Даремні переговори
« - Підемо в переговорку! - А кого брати? - Так всіх бери!». Так, ви будете збирати міні-аудиторії статистів, які будуть перевіряти пошту, поки ви говорите ні про що до тих пір, поки наступна порція досвідчених офісних працівників вас не вижене, щоб робити те ж саме.

Часті запізнення
Ви будете спізнюватися скрізь - на внутрішні зустрічі, на прохідну, де чекають партнери або підрядники, на виїзні зустрічі. І у вас не буде з цим проблем - забув, зустрів колегу в коридорі, пробки - ви повірите, що все це нормальні причини для запізнень.

Полюбите туалети та кави
Кава вранці, кава перед полуднем, кава перед обідом, кава після обіду, кава до 5 o'clock tea, кава перед виходом додому. Якщо ви курите, то додайте стільки раз каву, скільки разів ви курите. Туалети рятують, коли пити каву просто не хочеться. Якщо там є курилка, то значить там буде головний штаб, переговорки, мітинг-рум.

Навчитеся переконувати себе
Але працювати ви чи не будете зовсім або вичавите з себе 2-3 години від сили. Ви навчитеся переконувати себе, що ви робите потрібну роботу, що ви перевантажені і всі це помічають. Хоча потай всі знають, що оточені неробами і тому поводяться так само. Головне не викликати підозру, що в тебе є щось ще в житті і робота - тільки засіб досягнення.

Віра у краще
Працюючи в дуже «багатих» компаніях ви отримаєте краще обладнання, найкращі меблі і кращий офіс, але вам почне здаватися, що вам належить автомобіль за рахунок компанії. Логіки в цьому немає, ви просто почнете в це вірити. Ще ви увіруєте, що вам належить квартира, але це пізніше.

Підвищення зарплати
Працювати ви будете все менш продуктивно. Ви, як мохом, обростете непотрібними завданнями і мітингами, але вам весь час буде здаватися, що ви заслуговуєте більшого і підвищення зарплати - для вас це сама собою зрозуміла подія.

Синдром офісного працівника
Ви почнете все частіше і частіше хворіти на простудні захворювання. Вам швидко пояснять, що це все кондиціонери і не потрібно турбуватися - не пропадати ж страховці. Ви будете багато хворіти і отримувати від цього задоволення.

У вас з’явиться зайва вага і некрасиве тіло
Знову ж таки, тут будуть готові пояснення - стрес, сидячий спосіб життя. Але це все тому, що ваше тіло і мозок будуть робити роботу, яка не вимагає багато калорій , ви будете з кава-пойнтів тягати напаковані цукром печенюшки, які будете 10 разів за день запивати кавою з цукром. В обід ви будете їсти несмачні бізнес-ланчі, які готуються з залишків вчорашньої кухні. Ця їжа приготовлена без любові, а тому вона не корисна.

Полюбите п'ятницю
Для приватного підприємця п'ятниця - це жах, бізнес перестає працювати на 2 дні. Для офісного професіонала - це найкращий день у тижні - пиво, пісні і танці можливі тільки в цей день.

Звикнете до сорому і полюбите корпоративи
Тема не важлива. Ви поглинете алкоголю та їжі на копійки, але зумієте увірувати, що для вас зробили щось особливе. Ви звикнете до сорому і за роки роботи в Корпорації і будете знати про колег більше гидот, ніж їхні чоловіки. І вам почне це подобається. Про це ж можна попліткувати.

Втрата стартаперського духу
Всі ці незрозумілі люди, які роблять не такі важливі продукти, як у вас, будуть викликати презирство. А ви будете завжди знати, що в стартапі ви з першого разу досягнете успіху, просто вам це не потрібно. Ви інший, інший, успішний ... вже.

Зав'язнете в боргах
На початку роботи вам захочеться авто, як у колег. Ви купите його в кредит, будучи свято переконаним, що «ну квартиру на 30 років я точно не візьму». Через кілька років системної появи грошей на пластиковій картці ваше почуття самозбереження притупиться і ви влізете в такі борги, які здавалися вам неможливими ще вчора.

Вітаємо, назад шляху для вас тепер немає, милий любитель кави і корпоративів.

Текст складений на підставі думок кількох людей, які працювали тривалий час в офісах і проміняли затишок open-space і безкоштовну каву на підприємництво і збалансоване життя.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099