Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

3 головних питання на співбесіді

Чому ви хочете працювати в нашій компанії? Ким ви бачите себе через 5 років? Опишіть складні ситуації, з якими ви стикалися... І багато інших питань потрібні для того, щоб в результаті отримати відповіді на три головних.

Багато питань, які задають на співбесіді, по суті, є варіаціями трьох головних, відповіді на які так хоче дізнатися роботодавець:

Ви зможете виконувати цю роботу?
Вам буде подобатися ваша робота?
Чи зможемо ми працювати разом?

Ці питання по-справжньому хвилюють роботодавця. Саме вони дадуть зрозуміти, що кандидат підходить на посаду і визначають наявність трьох основних необхідних пунктів для прийняття цього рішення: навичок, ентузіазму та здатності продуктивно взаємодіяти з іншими.

Щоб ви не відповіли на ці питання «так» або «я думаю, що в мене вийде» на співбесіді задають питання, які вимагають розгорнутих відповідей, прикладів і дозволять краще вас зрозуміти. І в підсумку визначити відповіді на ті самі 3 головних питання.

Ви зможете виконувати цю роботу? = Навики
Щоб роботодавець зміг визначити відповідь на це питання треба пояснити чому ви впораєтеся з покладеними на вас обов'язками й навести приклади, як ви використовуєте свої навички при вирішенні проблем та виконанні завдань.

Для цього використовується стратегія Ситуація-Ініціатива-Результат. Ситуація: одне або два речення, що описують ситуацію, що склалася. Ініціатива: коротко описати, що ви зробили. Результат: підсумки та переваги зроблених вами дій.

Вам буде подобатися ваша робота? = Ентузіазм
Роботодавцю важливо знати, що ви не просто будете виконувати свої обов'язки, а й будете виконувати їх з максимальною ефективністю. Навіть якщо ваша кваліфікація як бухгалтера висока, але насправді ви не любите цифри і робите свою роботу тільки заради грошей, ви не підійдете. Різноманітними питаннями інтерв'юер спробує визначити вашу ступінь зацікавленості.

Проведіть попереднє дослідження діяльності компанії. І поясніть чому вам буде цікава ця робота. Але пам'ятайте, що вона дійсно повинна бути вам цікава.

Чи зможемо ми працювати разом? = Здатність продуктивно взаємодіяти з іншими
Насправді це дуже важливий фактор. Менеджери з персоналу намагаються створювати ефективні команди, тому що від їх злагодженої роботи і залежатиме успіх самої компанії.

Для цього можуть бути задані запитання на кшталт «Як ви уявляєте собі ідеальний робочий день?». Потрібно визначити в якій обстановці воліє працювати людина: невимушеній або ж йому до душі більш формальні і професійні відносини з колегами; кандидат воліє роботу в команді або він одинак та ін У цьому випадку краще давати чесні відповіді, а не «правильні», щоб не робити ведмежу послугу компанії і себе.

До інтерв'ю складіть список своїх позитивних якостей, інтересів і переваг у роботі. Не забудьте в свою чергу запитати у інтерв'юера про корпоративну культуру компанії.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099