Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

4 характеристики кандидатів, які мають значення

Кожного разу, коли у вас з'являється відкрита посада, ви знаєте, що вам потрібно. Або, якщо бути більш точним, ви має якесь уявлення.

Або, якщо вірити спостереженнями професіоналів індустрії пошуку та підбору персоналу, ви навряд чи щось знаєте або хоча б думали про це - і якщо ці думки викласти в письмовому вигляді - то «що саме характеризує той тип людини, який потрібен вашому бізнесу для успіху».

Сет Бесмертнік (Seth Besmertnik), гендиректор компанії «Conductor», є винятком з правил. Мало того, що він назвав чотири основні характеристики, які він шукає в кандидатах на роботу, так він ще й кожного кварталу повторює їх своїм співробітникам.

«У мене є слайд, який розповідає, що означає бути видатною людиною, який працює на «Conductor», продовжує Бесмертнік в розмові з репортером Адамом Браянт з «The New York Times». «Я показую його всім кожні 90 днів, що, звичайно ж, може когось дратувати, але повторення - це мати навчання. Це те, що ми шукаємо в наших кандидатах».

Звичайно, ті методи та стратегії, які працюють для «Conductor», можуть виявитися марними для вашого бізнесу, тому просто прийміть цю інформацію до відома, а не в якості прямого керівництва до дії. Яка людина потрібна нам для того, щоб домогтися успіху? Що вимагає наша культура та конкурентні виклики від людини? І хто процвітає і стає одним з головних вкладників у нашому середовищі?

З відповідей на ці питання випливають ще два основних: «Як визначити ці характеристики для успішного найму? І в якій послідовності вони йдуть?»

Ось чотири основні характеристики, які шукає Бесмертнік в майбутніх співробітниках своєї компанії.

1. «Неймовірне почуття самосвідомості. Ми хочемо, щоб люди чудово розуміли, що вони роблять правильно, і що вони могли б зробити ще краще».
2. «Ви повинні бути віддані своєму власному вдосконаленню».

3. «Третя річ - це пристрасть. Нам потрібні люди, які живуть тим, що вони роблять, які вкладають у це свою душу, і не зупиняються, доки не досягнуть поставленої мети».

4. «Ми шукаємо людей, які є хорошими комунікаторами, які говорять те, що у них на думці».

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099