Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 обов'язків, які гендиректор не повинен передавати іншим

Уміння делегуватися свої повноваження є основою успішної роботи гендиректора. Проте, у вашому бізнесі є певні області, які повинні завжди залишатися під вашим чуйним контролем. Я розповім про п'ять з них.

Сьогодні багато говорять про передачу повноважень своїм підлеглим, тому багато власників бізнесу, або директорів, можуть почати думати, що їхня робота і полягає саме в їх делегування. Можливо, так воно і є, якщо ви Ларрі Еллісон, або Джефф Іммельт, але для іншої частини нас смертних робота гендиректора позбавлена ​​гламуру, і вимагає щоденної оперативної участі.


У міру зростання вашого бізнесу, ви будете наймати чудових людей, і повинні довіряти їм якомога більше своїх справ, якщо ви в них упевнені. Але існують деякі речі, які, як я вважаю, ви не можете доручити іншим, поки ваш бізнес не перетворився на мегаконцерн:


1. Якість

Ви хочете обідати в ресторані, власник якого ніколи в ньому не їсть? Ви можете довіряти Стіву Балмеру, якщо б він не користувався своїм Mac? Якість вашого бізнесу, вашої продукції і сервісу має перевірятися вами не просто регулярно, а кожного дня. Ви також повинні робити це особисто, а не тільки через доповіді або звіти. Я знаю, що великі керівники роблять саме так. Ні в кого не буде кращих очей, вух, та інтуїції щодо того, що значить якість для компанії, ніж у засновника, власника або генерального директора.

2. Інновації

Нещодавно я розмовляв з консультантом з інновацій про те, чи можна делегувати його повноваження. Вона розповіла мені, що її компанія дуже багато працює над тим, щоб переконатися, що інновації відбуваються регулярно й ефективно. Її організація може направляти інші компанії до нових ідей. Проте, генеральний директор компанії повинен встановити мету, напрямок і вибрати в які інновації компанія буде інвестувати свої гроші.

3. Фінансове здоров'я

Фінансові директори та контролери можуть надати вам величезну допомогу в розумінні вашого фінансового стану. Якщо у вас невеликий бізнес, тоді у вас повинен бути бухгалтер. Звичайно, це правильне рішення, довірити бухоблік та звіти кваліфікованим фахівцям. Але не варто довіряти їм прийняття будь-яких фінансових рішень. Ви і лише ви несете відповідальність за фінансовий добробут вашої організації. Все, що стосується даних і рішень не може бути делеговане.

4. Бренд месседжінг

Якщо ви наймаєте нового маркетолога, або агентство, я можу гарантувати, що вам скажуть, що до цього ви все робили неправильно. Ваш веб-сайт, логотип, виставковий стенд... тобто кожне ваше рішення було чи є неправильним. Звичайно, це корисно отримувати нові ідеї, але те, на чому стоїть ваш бізнес, має йти від вас, а не бути передано іншому. Процес ребрендингу буде давати вам варіанти, але ви вибір робите ви самі.

5. Найм

Раніше я працював генеральним директором компанії, яка менше ніж за 4 роки найняла 6,5 тис. людей в 18 країнах. Я не приймав всі рішення з найму, але я проводив співбесіду всіх фінальних кандидатів для своєї команди, а також їхніх безпосередніх підлеглих. За допомогою найму ви визначаєте успіх своєї компанії, а також її культуру. Ви повинні брати в цьому участь, бо ставки занадто великі.
Вашим найважливішим ресурсом є ваш власне час, тому, делегування повноважень може вам допомогти присвятити його більш важливим справам. Просто переконайтеся, що ви уважно ставитеся до цього процесу.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099