Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 причин завжди мати актуальне резюме

У вас гарна робота, дружний колектив, і ви в цілому відмінно справляєтеся. Звичайно, в такому випадку вам навряд чи захочеться шукати нову роботу. Значить і тримати актуальне активне резюме не потрібно? Але, насправді, потрібно.

Як би не складалася ваша кар'єра, резюме варто завжди тримати в актуальному стані. Важко передбачити, коли воно вам може знадобитися, і звідки може прийти краща пропозицію. Якщо ви давно не оновлювали резюме, і не доповнювали його актуальною інформацією, Work.ua підготував 5 причин, чому це потрібно зробити.


Ви згадаєте про ваші навички та досягнення

Резюме - це не просто список посад і компаній, в яких ви працювали. Це характеристика фахівця.
Резюме має говорити, чому ви навчилися протягом трудового життя, і як використовували ці навички у роботі. Якщо планомірно не вносити ці відомості в резюме, то коли воно вам знадобиться, деякі деталі ви можете просто забути.

Ви підвищите впевненість у собі
Якщо регулярно доповнювати резюме, ви зможете наочно відстежувати свої успіхи. Це допоможе бути більш впевненими в собі, не боятися братися за складні завдання, і буде мотивувати підкорювати нові висоти.

Ви зможете краще зрозуміти себе
Розуміння самого себе і своїх цілей - ключ до успішної кар'єри. За допомогою резюме ви завжди зможете зрозуміти, де вам краще працювалося, чому вам подобалося вчитися, які завдання вам найбільш імпонують тощо. Завдяки цьому буде набагато простіше будувати подальші плани, визначити які галузі знань краще підтягти, а з чим не варто себе пов'язувати.

Ви зможете точніше визначити свої сильні сторони
Чим більше ви працюєте, тим досконаліше ви стаєте в цій справі. Завдяки своїм досягненням, ви зможете точно визначити свої сильні сторони, і за необхідності ще натиснути. Надалі при прийомі на будь-яку іншу роботу ви точно не замислюючись відповісте на питання про свої сильні сторони.

Ви завжди будете готові до гіршого
Життя постійно змінюється, в ній дуже багато змінних, які ви не в силах контролювати. Скорочення, переїзд, хвороба - що б не трапилося, ви зможете набагато швидше повернутися в норму, якщо будете стежити за актуальністю резюме. Крім того, що воно вже буде готове, і на це не треба буде витрачати час, ваше резюме буде більш повним і корисним, а ви самі більш підготовленими. Це дасть вам гарну фору на конкурентному ринку праці.

Крім того, якщо ваше резюме буде активним на сайтах з працевлаштування, ви зможете періодично отримувати пропозиції роботи. Навіть, якщо ви не збираєтеся йти з поточної позиції, це допоможе вам орієнтуватися в реаліях вашої трудової сфери, знати актуальні вимоги та зарплати. А може ви отримаєте пропозицію, про яку завжди мріяли. Перевірте своє резюме, напевно в ньому знайдеться, що можна виправити, і чим варто доповнити.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099