Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 речей, які роботодавець шукає в резюме

Неважко дізнатися, які навички й якості роботодавець шукає в кандидатах - вони описані у вакансії. А ось дізнатися, на що роботодавець зверне особливу увагу у вашому резюме - уже не так просто. Уявіть, що ви роботодавець. У вас в компанії є одна відкрита вакансія, 50 резюме на розгляд і зовсім мало часу до важливої ​​зустрічі. З чого почати, куди дивитися, і кого запросити на співбесіду? Work.ua підготував 5 запитань, які з великою ймовірністю задасть собі роботодавець для прийняття цього рішення. Чи зможе ваше резюме відповісти на них?

Чиє це резюме?
Ваше ім'я не є відповіддю на це питання. Роботодавцю хочеться дізнатися вас якнайкраще за такий короткий час. Так що переконаєтеся, що ваша характеристика досить повна, але максимально коротка. Це складно, але хто казав, що буде легко? Приділіть увагу тільки найважливішому, тому що характеризує вас як професіонала. Зараз роботодавцю важливо знати, чи впорається цей кандидат з роботою, а дізнатися вас як людину він ще встигне.

Наскільки він дійсно хороший?
Перерахувати навички й якості - це одне, а от довести, що вони у вас дійсно є - зовсім інше. Особливо, якщо ви використовуєте такі ж характеристики себе, як і всі інші. Уникайте кліше. Краще покажіть, що ви зробили значуще на минулій роботі. "Відповідальний" - це, звичайно, добре, але як проявлялася ваша відповідальність на попередніх посадах? Стандартні фрази і формулювання - це просто та зручно, але ними нікого не переконаєш.

Це резюме унікальне?
Це не означає, що ваше резюме повинно бути якимось надзвичайним. Унікальність його повинна полягати в тому, що ви приділили час на його зміну згідно специфіки і опису вакансії, на яку ви його надсилаєте. Звичайне універсальне резюме відразу розпізнається роботодавцями. І якщо ви надіслали саме таке, то роботодавець вирішить, що ви не особливо зацікавлені в роботі в цій компанії, що не заглибилися в її деталі і просто випробовуєте удачу, розіславши це резюме ще в десятки компаній. У наслідок чого, на співбесіду він запросить більш старанного і зацікавленого кандидата, який попрацює над своїм резюме.

А де ж досягнення?
Досвід і досягнення - дуже різні речі. Не старайтесь перерахувати якомога більше місць колишньої слави, а намагайтеся наочно показати цю славу. Описувати кожен обов'язок кожної посади - досить марна трата часу, роботодавці і так знають обов'язки цих посад. Опишіть важливі досягнення свого професійного шляху, доведіть, що ви - людина справи, а не пустих слів.

Чому я це досі читаю?
Вам би точно не хотілося, щоб людина, яка тримає в руках ваше резюме, задала собі таке запитання. Вихід з цієї ситуації - так подати інформацію, щоб роботодавцю навіть не доводилося дочитувати його до кінця в надії, що хоча б наприкінці знайдеться привід запросити цього шукача на співбесіду. Все найважливіше - на початок, а не на закуску. І, звичайно ж, перед відправкою резюме на вакансію обов'язково перечитайте його кілька разів, зіставте з описом вакансії і запитайте себе: "Цей кандидат підходить? Запросити його на співбесіду?".

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099