Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 секретів роботи з родичами

Кажуть, що працювати можна з ким завгодно, тільки не з родичами. І кажуть так неспроста, адже робота так часто псує дружні зв'язки, що вже говорити про родинні. Але ми знаємо декілька секретів вдалих робочих сімейних тандемів. Звичайно, у кожного своя історія, але ці поради допоможуть вам вибудувати правильні ділові-родинні відносини і досягти успіху.

Загальний бюджет і зарплата
Одне з найскладніших питань під час роботи з родичами - це гроші. Не так просто розрахувати заробітну плату, але ви повинні бути об'єктивні в цій ситуації. Крім того, спробуйте також вести загальний бюджет на розвиток вашої справи - ​​ця сума буде недоторканною і кожен з вас повинен працювати на її збільшення.

Сімейні ділові зустрічі
Обов'язково збирайтеся на сімейні ділові зустрічі, під час яких варто обговорити всі проблеми, які виникають під час роботи разом. Ви повинні бути гранично щирі у висловлюваннях, які повинні зачіпати як робочі, так і особисті теми. Недомовленість - ворог будь-яких відносин, тим більше коли вони поєднують у собі робочі й особисті.

Відпочинок окремо
Щоб не дуже набридати один одному, іноді відпочивайте окремо. Це стосується як вечорів у звичайний будній день, так і повноцінної відпустки. Визначтеся, скільки часу вам потрібно, щоб повністю відпочити один від одного, і введіть це у звичку. Якщо ж ви будете 24 години на добу перебувати поруч, можете просто набриднути один одному і зіпсувати відносини.

Взаєморозуміння
Завжди підтримуйте один одного. У той же час не дозволяйте родичам користуватися вашою добротою та не використовуйте своїх рідних в корисливих цілях. У роботі разом має бути об'єктивне взаєморозуміння.

Чіткі обов'язки
Чітко розподіліть робочі обов'язки, відхилятися від яких можна буде тільки в крайньому випадку. Коли кожен розуміє завдання, що вимагають виконання, працювати стає набагато легше, навіть у сімейному бізнесі.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099