Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 способів працювати менше, але краще

Більшість людей вірять в силу важкої праці. І, природно, це найбільш логічний шлях до досягнення успіху в будь-якій справі. Але є й інший шлях - логістика та оптимізація. Ось декілька ефективних порад про те, як стріляти здалеку в яблучко, а не картеччю.

1. Переробіть перелік ЗАВДАНЬ
Всім нам знайомі ситуації, коли ми складаємо собі акуратний і значний список справ на тиждень або місяць, але він так і залишається невиконаною утопією.
Перший спосіб виправити ситуацію:
Обмежити список до трьох дійсно важливих справ, які дійсно повинні бути зроблені. Автор одного з найпопулярніших блогів у світі Zen Habits практикував такий підхід. Три найважливіших завдання слід вирішувати якомога раніше, після чого залишок дня неймовірним чином звільниться.
Інший спосіб: складати to-do list перед сном.
Якщо перед тим, як лягти спати, ви відкриваєте умовний щоденник, це може послужити хорошу службу відразу по декількох фронтах. По-перше, з ранку не потрібно буде бігати і вирішувати, за що ж узятися першим справою. По-друге, зі спокійною душею заснути набагато легше.
Третій спосіб: фокусуватися тільки на сьогоднішньому дні.
Якщо сфера діяльності дозволяє, можна вирішувати лише повсякденні завдання, але без жодних поблажок. Багато речей легше вирішувати, коли на тебе не тисне вантаж майбутнього.

2. Вимірювати РЕЗУЛЬТАТИ, А НЕ ЧАС

Припустимо, у вас є один умовний проект. Скажімо, великий пост в блозі. У початковій точці, перед тим, як ви ним зайнялися, він виглядає задачкой, на яку піде багато часу. Але якщо розбити пост на декілька здійсненних секцій (добірка картинок, складання розділів тощо) і присвячувати кожній з них трохи часу, продуктивність може значно вирости. Так ми мислимо не категоріями часу, а категоріями реальних результатів.
Інший спосіб - скласти чекліст зробленого. Прямо як список задачок, але з хеппі-ендом. Так ви будете чітко бачити, чого досягли за сьогодні.

3. Виробити звички, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ТОБІ ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ

Якщо у вас немає чіткого розуміння того, як ви будете проводити робочий день, то цей день швидше за все витече крізь пальці. Але замість насильницькоого примусу себе до справи, можна дещо зрізати кути - прив'язати роботу до чогось приємного й повсякденного.
Найпростіший приклад: ви сідаєте за стіл з чашкою ранкової кави. Паралельно ви лазите по улюблених сайтах і соцмережах. Як тільки кава закінчується, організм отримує своєрідний сигнал про те, що час братися за справу.
Звички можуть бути якими завгодно: 10-хвилинна прогулянка кожні дві години, розтяжка, зарядка, або навіть спеціальний плейлист в телефоні.

4. Слідкуй ЗА ТИМ, НА ЩО ЙДЕ ЧАС

Будь-яка зміна вимагає якихось жертв.
Як показує практика, цей пункт перероблення власного життя рідко має довгострокові наслідки - звички і заняття людини іноді змінюються.
Перший крок - відстеження того, на що йде час вранці, в найбільш продуктивну частину дня. Можливо, ти занадто довго шукаєш одяг - те, що можна було зробити ввечері. Можливо, фейсбук з'їдає добрі півгодини. Або 10-хвилинний перекур затягується на півгодини під час бесіди з одним.
Далі продовжуй у тому ж дусі і вдень. Відмінні сервіси типу RescueTime допоможуть у цьому.

5. Виробити звички, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ТОБІ ЗУПИНИТИСЯ

Це виглядає дивним, але нездатність розділяти роботу і все інше - дуже важлива ланка в великому ланцюзі непродуктивності. Залишитися на роботі зайву годину - звичайно, не смертний гріх.
Але змішування особистого і робочого часу призводить до того, що перший не стає повноцінним, а другий надто стомлює і збиває з потрібного темпу.
Послухай старовину Хемінгуея, ось що він сказав:
«Найкращий спосіб - зупинитися, коли все йде добре і коли ти знаєш, що робити далі. Якщо робити це кожного дня, ти ні на чому не будеш застрягати».
Це відноситься до будь-якій сфері діяльності. Зупинитися на середині проекту - не завжди погано: ти знаєш, що ти зробив, ти знаєш, що ти будеш робити і ти зможеш натхненно повернутися до роботи.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099