Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 важливих речей для кар'єри після 35 років

Перші п'ять-сім років вашої роботи купують не вас, а ваші навички: комусь потрібен ще один журналіст, ще один програміст, ще один верстальник - таких людей вибирають по резюме на рекрутингових сайтах або беруть за рекомендацією через брак більш підходящого.

Все, про що ми будемо говорити далі, не відноситься до цих випадків, а відноситься до професіоналів - тим, кого купують за ім'я або, якщо людина не може бути сама собі брендом, за досвід, коли вже набрані всі потрібні вміння і можна говорити, що людина професіонал або позиціонує себе як професіонал. У такому випадку і починають працювати нижченаведені правила. Ще один момент: коли ми говоримо про кар'єру, під кар'єрою я маю на увазі в даному випадку не тільки продаж себе у найм як професіонала, але й одержання інвестицій, партнерство - все, що визначає ваше професійне життя і професійне зростання.

Отже, п'ять складових успішної кар'єри:
1. Уміння виходити з власної зони комфорту
З кожним роком це стає важче. Це пов'язано з тим, що до певного віку ви обростаєте якимись зв'язками, навичками та вміннями, в яких відчуваєте себе комфортно. Наприклад, ви вмієте писати тексти і володієте пулом інших засобів, за допомогою яких можете отримати гарантований результат. Так жити доволі легко та спокійно, але надалі у вас немає магії імені, магії досвіду та зв'язків, ви починаєте змагатися приблизно на рівних з голодними двадцятилітніми, а також з професіоналами в інших галузях. Виходити за межі власної зони комфорту завжди болісно. Це означає побачити свою кар'єру трохи не такою, якою ви її бачите в даний момент. Визнати, що ви багато чого не знаєте та не вмієте, і не просто визнати, а цілеспрямовано набирати нові навички. Не разово, набігом чогось повчитися, але цілеспрямовано, з усіма можливими невдачами, які 35-річними професіоналами сприймаються зовсім не так, як вони могли б сприйматися в 20.

2. "Невтомність" - бажання продовжувати робити руками, навіть якщо ви великий бос
Величезна кількість людей з певного віку не хочуть залазити всередину продукту, а хочуть тільки керувати - це так звані "ефективні менеджери". Я твердо впевнена, що успіх будь-якого продукту пов'язаний з тим, що ви постійно повинні бути всередині. Звичайно, не обов'язково місити цемент, але ви повинні розуміти все всередині цього процесу. Тільки тоді все виходить. Тим більше якщо ми говоримо про якісь інтелектуальні, складно масштабовані речі, де немає місця конвеєру і неможливо чітко вибудовувати процес. Ви повинні повністю відповідати за продукт. Продукт серйозно змінюється, коли ви талановиті і коли ви всередині, коли ви відчуваєте тренди, можете зарядити колектив, коли ви за три години до запуску бачите, що все не так, і починаєте переробляти. Це не означає, що треба самому перекреслювати шрифти, але якщо ви бачите, що обкладинка погана, ви не боїтеся взяти на себе відповідальність за дві години все змінити.

3. Концентрованість, послідовність і фокус на одному сегменті
Люди набувають багато розрізнених окремих знань, які не стають загальним "Скілом": "Драмгурток, кружок по фото, хоркружок - мені співати хочеться", а в результаті нічого. Тільки расфокусованість і втома.

4. Дружелюбність до світу, цікавість в професії і до тих, хто за вами
Тут і пояснювати нічого. Часто люди думають: "Все, що роблять після нас, погано". Але якщо не стежити за тим, що робить наступне за вами покоління, то ви напевно пропустите щось цікаве.

5. Контрольовані шкідливі звички
Я твердо впевнена, що якщо людина в 35-40 років не має шкідливих звичок, вона або не працює у творчій сфері, або вже з цими шкідливими звичками дійшла до такої стадії, коли у неї проти них починається протест. Я бачила дуже багато кар'єр, які починалися дуже потужно, але потім не склалися, тому що люди починали жити і поводитися як у книжках Бегбедера. Наші сфери - медіа, IT - дуже до цього схильні.

Якщо кар'єра не складається, копайтеся в цих причинах.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099