Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

5 завдань з пошуку роботи, які необхідно виконати сьогодні

Порад з працевлаштування дуже багато, і кожен для себе вирішує, що саме йому використовувати, і який підхід вибрати. Але є речі, які просто обов'язкові, і зробити їх потрібно саме сьогодні.

Work.ua підготував 5 універсальних порад, скористатися якими можна і потрібно вже сьогодні. Незалежно від того, в якій сфері ви шукаєте роботу, ці дії матимуть позитивний вплив.

Складіть розклад

Дуже корисна річ під час пошуку роботи - це розуміння, що вам потрібно зробити в певний період кожного дня. Складіть щоденний розклад з пошуку роботи. Це вбереже вас від нецільового витрачання часу, і в цілому зробить вас організованіше. Склавши гарний розклад, ви зможете щодня здійснювати більше справ, і коректно оцінювати їх результати.

Проводьте не більше однієї години в пошуках вакансій

Не варто щодня засиджуватися за сайтами з працевлаштування занадто довго. Краще зробіть ваш пошук більш точним і конкретним, не забудьте налаштувати розсилку нових вакансій собі на електронну пошту, а не перечитуйте весь день всі відкриті позиції. Бережіть свій час і витрачайте його раціонально.

Розкажіть про свій пошук друзям, всім знайомим

Багато претендентів шукають роботу таємно від інших. Вони соромляться розповісти про це своїм друзям і знайомим, соромляться попросити про допомогу. Це велика помилка. Протягом життя всі ми щось втрачаємо і щось набуваємо. Опинитися в якийсь момент без роботи - це нормально. Це життя і в ньому буває безліч різних ситуацій, а взаємодопомогою ми можемо полегшити деякі її неприємні етапи. Зв'яжіться з усіма своїми друзями та знайомими, розкажіть, що перебуваєте в пошуку. Можливо, вже завтра це принесе результати.

Залишайтеся в хорошому настрої

Пошук роботи може бути дуже виснажливим, він може вичавити з вас всі соки, і не фізичні, а психологічні. Ви повинні зберігати позитивний настрій всіма силами. Подивіться улюблений фільм, почитайте книгу, зустріньтеся з друзями. Ви повинні щодня робити для себе щось приємне.

Дійте прицільно

Важливо бути в потрібний час у потрібному місці. Спробуйте пошукати не тільки вакансії, а компанії з вашої професійній сфері, в яких ви хотіли б працювати. Неважливо чи є в них зараз відкриті позиції. Зв'яжіться з їх керівництвом, розкажіть про свої навички та досвід, запропонуйте свої послуги. Безпосередньо звернувшись в компанію, ви покажете свою зацікавленість і серйозність своїх намірів. Це може бути ефективніше, ніж просто розсилка резюме на безліч вакансій.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099