Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

6 ознак прихованих проблем з колегами

Якщо ви помічаєте в колективі сценарії з цього списку, то краще відразу вживайте заходів. Інакше нешкідливі на перший погляд жарти виливаються в проблеми для вашої кар'єри. Пізніше вам подякують.

Як ви можете зрозуміти, що ваші стосунки з колегами або босом стали напруженими? Ви можете просто відчути недобре або помітити більш очевидні речі, начебто зірваного дедлайну за проектом або нереалізованого просування.

Замість того щоб нервувати та панікувати, гублячись у здогадах, що відбувається, потрібно вжити рішучих заходів і розгадати негативні сигнали, щоб виправити ситуацію до того, як вона зіпсується остаточно.

Ось шість сценаріїв розвитку подій та поради, як діяти в кожному випадку.

1. Ви з'ясували, що колеги приховують від вас секрети
Незалежно від того, розкрили ви змову проти себе чи ні, проблема в тому, що в компанії взагалі є таємниці.
Непрозорість і закритість підривають продуктивність робочого місця. Відносини не можуть бути довірчими і розвиватися, коли вони обплутані секретами.
Колеги можуть відчувати себе вразливими, ділячись інформацією і припущеннями, але саме це створює довіру і емоційні зв'язки, які надихають і мотивують команду.
Якщо ви виявили, що від вас щось приховують, немає сенсу відчувати себе зрадженим. Підійдіть до колег і попросіть все вам розповісти.

2. Ви виявили, що колега не говорить правду або відверто бреше
Відносини не бувають хорошими, коли в них присутня нечесність. Там, де ви виявляєте, що вам брешуть, не може бути ґрунту для довіри. Це може підірвати всі майбутні відносини з колегами. Ви будете сумніватися, що вони виконують свою частину роботи по майбутніх проектах або що ваш бос виконає свої обіцянки.
Якщо ви виявили, що хтось на роботі бреше вам, не дайте поширитися цій напасті. Замість цього прямо запитайте, чому він бреше. Так ви зможете зцілити відносини і побудувати довіру, яка необхідна для спільної роботи в майбутньому.

3. Колеги тягнуть ковдру на себе, а вам це шкодить
Швидше за все, у вашому житті був такий досвід, коли ті, з ким ви працювали, робили все для себе і тільки те, що вони хотіли. Наприклад, просили вас про допомогу по проекту, ви допомагали, а натомість не отримували нічого, навіть «дякую».
З часом образа на таку людину стає міцнішою, команда розхитується, проекти зазнають невдачі. Дайте зрозуміти, що будь-яка допомога можлива тільки на умовах «виграв-виграв». Колектив може бути по-справжньому успішним, якщо подолає цю егоїстичну динаміку.

4. Ви розумієте, що не можете бути собою
У робочому колективі нерідко складається обстановка, коли від кожного учасника очікується, що він поділяє спільну думку.
Ніхто не відчуває себе комфортно, усвідомивши, що він не може більше прямо висловлювати думку чи ідеї, за які може бути ображений, позбавлений просування або взагалі звільнений, тільки тому, що не поділяє спільну лінію.
Якщо це ваш випадок, не варто боятися такого розвитку подій. У будь-якому випадку потрібно продовжувати докладати зусилля, доводячи свою унікальність і велику цінність для організації. Решта додасться і вашу прямоту, можливо, навіть винагородять.

5. Комунікації з колегами в основному негативні
Якщо ви помічаєте, що більшість розмов, листів та інших комунікацій з колегами - негативні і зовсім не містять конструктивних порад або схвалення - це ознака нездорових відносин, особливо якщо ви продовжуєте дозволяти іншим спілкуватися з вами в такій манері.
Така комунікація не ефективна і може тільки демотивувати. Вам потрібно негайно вжити заходів і або прямо сказати, що ви не спілкуєтеся в такій манері, або реагувати на все виключно позитивно. Принцип «вбити їх своєю добротою» дійсно працює, і ви можете погасити негатив таким чином.

6. Ви не відчуваєте свою цінність
Через те, що багато хто з нас будують самооцінку з оглядкою на свої робочі досягнення, дуже легко відчути свою нікчемність, працюючи довгими годинами і не отримуючи визнання.
Поговоріть з начальником про свої досягнення і відзначте, що вам потрібні нагорода і визнання. Ваш роботодавець дізнається, що ви цінний кадр і що він може втратити талант, якщо не змінить поведінки.

Звертайте увагу на ці знаки і продовжуйте докладати зусилля для поліпшення своїх робочих відносин. Ваші старання не дозволять обстановці загострюватися і з вашою допомогою організація виконає свої цілі і завдання.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099