Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

6 ознак, що вас хочуть звільнити

Вас хочуть звільнити, а ви і не здогадуєтеся. Чим раніше ви вловлюєте ці сигнали, тим краще для вас. Якщо знаходите збіги, не відкладайте рішення в довгий ящик, а прямо зараз призначайте зустріч з керівником і з'ясовуйте, в чому справа.

Більшість з нас настільки занурені в метушню щоденних справ, що залишаються глухими та сліпими до нової інформації, особливо страшної і неприємної. Наприклад, ми не хочемо помічати ознак, які підказують нам, що довго на поточній роботі ми не затримаємося, пише CEO і засновник Human Workplace Ліз Райан.

Раптова втрата роботи шокує. І це нормально. Але якщо ви навчитеся вловлювати сигнали в енергетичних полях навколо вас, це зіграє вам на руку, працюєте ви за наймом або на себе.

Чим більше сигналів ви вловлюєте, тим краще. Рутина притупляє увагу. Тільки через кілька тижнів після раптового звільнення, коли ви відходите від стресу і аналізуєте все, що сталося, ви приходите до висновку: «Так, сигнали були в наявності. Я просто не помічав їх».

Якщо хмари згущаються, підготуйтеся і перечекайте грозу. Дійте на випередження. Ось шість ознак того, що вам шукають заміну.

1. Вас відсторонили від великого проекту без видимої причини
Будьте насторожі, якщо вас без ясної причини усувають від проекту, що успішно розвивається. І не повідомляють, чим ви займетеся замість цього, або чому так буде краще для вас і роботодавця. Інакше це просто нерозумно з точки зору бізнесу. Якщо на пряме запитання «чому» ви отримуєте м'якуі ухильну відповідь, активізуйте пошуки іншої роботи.

2. Ваші знання раптово стають цінними
Благослови Господь наших колег, яким не вистачає емоційного інтелекту, тому що так вони видають свої наміри. Один із способів, яким вони це роблять, - у них раптово з'являється інтерес до всього, що ви знаєте про свою роботу.
Одного разу вам кажуть: «Ти не міг би навчити Елізу, нашого тимчасового співробітника, як створювати інформаційні бюлетені, маркетингові брошури і працювати з виставками?». Крос-навчання чудове, але не варто вдаватися до нього без особливої ​​необхідності, оскільки це забирає багато часу. Якщо ви вловили чиєсь бажання забрати ваш мозок, довіртеся своїм почуттям.

3. Старі конфлікти з приводу стратегії зникають
Ми часто емоційно і психологічно прив'язуємося до своєї роботи. Ми турбуємося про рішення, які приймаємо, знаючи, що робота - наше джерело існування. Стратегічні розбіжності деколи стають жорсткими і приймаються близько до серця. Якщо ви ворогували з кимось, і ворожнеча раптово забулася і навіть не обговорюється, запанував спокій, це може означати, що ви скоро покинете колектив.

4. У вас немає розуміння свого майбутнього
Зазвичай ми прагнемо до визначеності хоча б на рік вперед. Якщо ваш керівник не може сказати нічого певного про ваше майбутнє, це поганий знак. Ви напевно почуєте порожню балаканину, за допомогою якої керівництво розраховує утримувати вас на плаву досить довго, поки не вирішить втопити остаточно.

5. Пріоритетність вашого проекту різко впала
Ще вчора ваш проект горів яскравим неоновим світлом, а сьогодні його майже не згадують. Це зазвичай означає, що керівництво все ще зацікавлене в проекті, але не хоче, щоб ви продовжували ним займатися з якихось своїх невідомих причин. Як тільки ви підете, його значення знову різко виросте.
Не приймайте це близько до серця. Справа не в вас. У вас є досвід. Подивіться, який вплив у вас був! Ваші великі ідеї підуть за вами куди завгодно.

6. Ви просто це відчуваєте
За довгу історію людського роду ми встигли відточити базові інстинкти. Одного разу я відвідувала свою подругу в іншому місті. Ми домовилися, що я зайду до неї на роботу, а потім вона покаже мені місто. Вона посадила мене за своє робоче місце, щоб я могла спокійно попрацювати.
Вона пішла на зустріч, а я, сидячи в її офісі, відчувала холод. Я перестала друкувати і просто відчувала щось. Щось було в поглядах її колег, коли вони проходили мимо. Я не могла більше залишатися і залишила записку: «Пішла в кав'ярню. Зателефонуй мені».
Через годину вона зателефонувала і сказала, що її щойно звільнили.
Погана енергія і напруга витали в повітрі. Це зводило мене з розуму.
Ви будете почувати щось і думати, що це не пов'язано з роботою, а воно буде свердлити ваш мозок протягом декількох днів. Чи змінилася обстановка навколо вас? Ви відразу це відчуєте.

Одна або декілька ознак здаються вам знайомими? Візьміть бика за роги і докопайтеся до правди. Призначте час для розмови зі своїм босом і обережно запитайте його, в чому справа.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099