Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

8 ознак того, що ви схиблені на контролі

Ті, хто фанатично все контролюють, рідко вважають, що вони схиблені на контролі. Вони щиро вірять, що допомагають людям своєю «конструктивною критикою», або забирають проект під своє керівництво, тому що «ніхто більше не зможе зробити це правильно».
І вони не вважають свою контролюючу поведінку симптомом «хвороби».

Ірраціональні думки переважають в нашому світі, повному стресів: «Якщо я не отримаю цей контракт, мене звільнять. Якщо я не приходжу додому до 6-тої, значить, я поганий батько. Якщо я не отримаю це підвищення, а кину роботу». Ці думки могли б бути правдою, але краще почати думати по-іншому.

Перейдіть на більш реалістичне мислення. Ми намагаємося контролювати ситуацію, як правило, за допомогою управління іншими людьми.
Хочете знати, наскільки ви одержимі контролем? Ось 8 ознак, а висновки ви зробите вже самі:

1. Ви вірите, що якщо хтось змінить щось у собі, ви будете щасливішими. Тому, ви намагаєтеся «допомогти їм» змінити яку рису характеру або поведінку, вказуючи на неї, як правило, знову і знову.

2. Ви уважно стежите за тим, щоб інші відповідали вашим (часто нереальним) очікуванням. Ви не вірите в недосконалості.

3. Ви оцінюєте поведінку інших з точки зору «правильно» або «неправильно», і пасивно вичікуєте момент, поки хтось не зробить помилку.

4. Ви пропонуєте свою «конструктивну критику» як завуальованій спроби просунути власну ідею або бачення.

5. Ви можете змінити себе, щоб вас прийняли інші. Замість того щоб бути самим собою, ви намагаєтеся зрежисирувати їхню думку про себе.

6. Ви описуєте найгірший сценарій розвитку подій в спробі вплинути на когось.

7. Вам складно прийняти рішення в неоднозначних ситуаціях, і ви нормально сприймаєте, якщо чогось не знаєте.

8. Ви виступаєте від імені людей, намагаючись пояснити або змінити їх поведінку в очах інших.

Ви вірите, що якщо ви зможете змінити поведінку іншої людини, то ви будете почувати себе щасливішими (адже ви виконуєте свою місію). Ви робите когось іншого відповідальним за те, як ви себе почуваєте.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 224

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 152

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 198

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 212

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 397

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099