Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

8 порад як підвищити свою конкурентоспроможність

За нинішньої високої конкуренції на ринку праці важливо виділитися із загальної маси шукачів роботи. Work.ua склав 8 коротких порад, які допоможуть вам створити конкурентну перевагу.

Професійний розвиток
В наш час професійні навички старіють набагато швидше, ніж у недалекому минулому, а сучасний бізнес все більше потребує нових компетенцій і унікального досвіду. Тому не забувайте постійно вчитися чомусь новому, оновлюйте свої вміння і навички.

Коло спілкування
Постійно розширюйте коло свого спілкування і підтримуйте свою мережу контактів. Допомагайте вашим знайомим в професійному плані, і тоді можете розраховувати на їх допомогу, коли вона знадобиться.

Власний бренд
Визначте, що робить вас унікальним кандидатом. Особистий бренд - це сукупність особистого і професійного досвіду, досягнень і навичок. Визначте свою унікальність і презентуйте себе роботодавцю згідно своїй унікальності.

Запасний план
У будь-якій ситуації, не залежно працевлаштовані ви зараз чи ні, потрібно мати план «B», «C» і «D». Будьте прагматичні, і тоді ніхто і ніщо не застане вас зненацька.

Цілі
Завжди ставте перед собою конкретні досяжні цілі, і розбивайте їх на невеликі кроки. Так ви зможете виконувати свої завдання максимально ефективно.

Актуальність
Будьте в курсі всього, що відбувається у вашій сфері діяльності, переглядайте нові вакансії і резюме, стежте за змінами зарплат. Йдіть в ногу з часом, все змінюється набагато швидше, ніж нам здається.

Впевненість
Ви повинні правильно оцінювати себе і бути впевненим в собі. Аналізуйте свій досвід, навички та досягнуті результати. Погляньте на себе з боку роботодавця, і зрозумійте для себе, що ви дійсно можете запропонувати, в чому ви впевнені, а що потрібно ще підтягнути.

Відповідальність
Несіть повну відповідальність за свої невдачі так само, як і за свої успіхи. Не перекладайте провину на інших: на державу, роботодавців, знайомих. Ваша кар'єра - повністю ваша відповідальність. Немає сенсу скаржитися на те, що ви не в силах змінити, змінити себе - набагато простіше і правильніше. Не розпалюйтеся, аналізуйте проблеми, і вирішуйте їх.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099