Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

8 речей, які необхідно взяти з собою на співбесіду

Перша зустріч з роботодавцем - перший крок до отримання бажаної посади, тому важливо підійти до цього з усією серйозністю.

Резюме. Так, звичайно, ви вже надсилали своє резюме рекрутеру на електронну пошту. Але крім вашого, у нього є ще кілька десятків резюме, і як мінімум на десяток він призначив співбесіду на сьогодні. Тому майте своє резюме при собі. Більш того, візьміть його в декількох примірниках, адже співбесіду можуть проводити кілька людей одночасно. До того ж, пройшовши успішно співбесіду з рекрутером, ви відразу можете перейти до співбесіди з безпосереднім керівником. Щоб вам було що показати наступного інтерв'юеру, майте при собі другий і третій примірник резюме.

Портфоліо - незамінний атрибут для творчих спеціальностей: дизайнер, фотограф, журналіст і т. п. АЛЕ це не стосується тих спеціальностей, чию праця важко презентувати. Наприклад, програміст не може принести з собою програмний код, який він написав, але зате може вказати посилання на сайти, які він програмував.

Рекомендації. Якщо у вас вже є досвід роботи, то, можливо, у вас залишилися письмові рекомендації з печаткою, підписом, на фірмовому бланку. Це відразу додасть очок на ваш особистий рахунок при співбесіді.

Паспорт. Він буде потрібний не при співбесіді, а при вході в офісну будівлю.

Візьміть з собою трудову книжку, якщо вона не перебуває у роботодавця. Досить невеликий відсоток рекрутерів звертають увагу на трудову книжку при співбесіді (скоріше, це атрибут, який потрібен при оформленні на роботу), але тим не менш, трапляються консерватори, які б хотіли поглянути і на неї.

Диплом про вищу освіту. Цілком можливо вас попросять зняти його копію, це нормально і не працює проти вас. Це підтвердження того, що у вас дійсно є вища освіта в тому вузі, який ви вказали в резюме.

Блокнот і ручка. У блокноті повинно бути записано ім'я, прізвище та контактні дані рекрутера, з яким ви будете розмовляти, а також адреса, куди вам необхідно їхати.

Не зайвим буде взяти карту міста, щоб швидко знайти роботодавця, до якого ви йдете на співбесіду.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099