Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

8 речей, які показують, що ви насправді цінуєте своїх співробітників

Не знаєте з чого розпочати? Є вісім простих речей, які ви можете дати своїм співробітникам, щоб показати, наскільки ви цінуєте те, що вони роблять для вас кожного дня.

1. Ваші вуха
Влаштовуйте випадкові чаювання зі своїми прямими підлеглими, але замість обговорення їх продуктивності, поговоріть про їхні кар'єри, надії та мрії. Запитайте те, які цілі вони ставлять перед собою, а також подумайте, як ви можете їм допомогти в цьому. Дізнайтеся їхні думки про те, як вони справляються зі своєю роботою, і подивіться, чи можете ви якось посприяти їх успіху. Дайте їм можливість поговорити з вами.

Якщо ваші співробітники побачать, що ви цікавитеся ними, їх цілями та мріями, тоді вони самі зрозуміють, що ви тут не тільки для того, щоб змусити їх працювати, але щоб їм допомогти досягнути успіху.

2. Компліменти
Звичайно, ви знаєте, що робити компліменти - це добре. Але які з них є найбільш цінними?

Наш експерт з управління Кеті Даутвейт припускає, що потрібно бути дуже «конкретними» у своїх компліментах.

Наприклад, уявімо, що у вас є співробітник, який зробив все можливе, щоб підключити нового клієнта. Ось як ви можете його похвалити:
Добре: «Спасибі за вашу роботу, Кеті!»
Краще: «Спасибі, що ви доклали так багато зусиль, щоб завоювати цього клієнта, Кеті».
Найкращий варіант: «Кеті, мені складно висловити словами, наскільки я вдячний вам за те, що ви зуміли зацікавити містера Сміта. Ми працювали над цим клієнтом кілька місяців, і ви допомогли нам підписати дуже важливий контракт. Це величезна перемога для вас, нашої команди і всієї компанії».

Тут ми бачимо, що «гарний» варіант похвали є надто загальним - він може бути застосований до будь-якої людини чи завдання. «Кращий» підкреслює конкретне досягнення, але «найкращий варіант» потрапляє в ціль. Він не тільки говорить про конкретне досягнення співробітника, але і пояснює, чому воно є важливим, і хто виграв від цього.

3. Можливості

Додаткові можливості для ваших співробітників - це відмінний спосіб показати, що ви їх підтримуєте. Починаючи від розваг (відвідування заходів) і закінчуючи серйозним просуванням у кар'єрі (запрошення на конференції, зустрічі з вищим керівництвом) - все це показує вашим співробітникам, що ви робите все можливе зі свого боку, щоб допомогти їм рости та досягти успіху.

4. Довіра

Довіра відіграє дуже важливу роль в робочих взаєминах. Вона означає, що ваші співробітники добре виконують свою роботу, і у вас немає необхідності хвилюватися за неї. І який найпростіший спосіб показати цю довіру? Наприклад, ви може доручити своєму підлеглому певну задачу, якою раніше займалися самі. «Я думаю, що ви можете самостійно відповідати на листи клієнтів», або «Я хочу передати в ваше підпорядкування фрілансерів. Я думаю, ви відмінно впораєтеся зі своїм завданням!». Подумайте над тим, що ще ви можете довірити своїм кращим співробітникам.

5. Відкриті двері

Через щоденну робочу рутину ви можете втратити спілкування зі своїми співробітниками. Не варто забувати про те, наскільки важливо демонструвати своїм підлеглим, що ви їх по-справжньому цінуєте. Тому, постарайтеся знаходити час для колективних зустрічей за межами офісу.

Спробуйте залишити двері свого кабінету відкритими. Поставте вазу з цукерками на своєму столі. Запитуйте своїх співробітників про їхні сім'ї, захоплення тощо, щоб вони розуміли, що ви турбуєтеся про них.

6. Зовнішній зворотний зв'язок

В залежності від посади ваших співробітників, вони можуть і не знати про чудові відгуки клієнтів, або начальства, які регулярно доходять до вас. Презентація Джона була фантастичною? Тоді скажіть йому про це. Клієнт залишив гарний відгук про Сару? Їй приємно буде про це дізнатися!

Заохочуйте своїх співробітників відзначати досягнення своїх колег. Наприклад, під час зборів кожен може поділитися своєю думкою про успішну роботу іншого співробітника. Або, як радить Даутвейт, можна створити дошку пошани, де співробітники можуть записувати досягнення своїх колег, щоб інші члени команди дізналися про них. Почніть це робити самі, щоб спонукати інших!

7. Частування

Це дуже простий спосіб показати свою турботу. Запропонуйте своїм співробітникам пончики та каву в другій половині дня, або замовте обід для своєї команди. Загалом, трохи фантазії з вашого боку - і все вийде!

8. Дякую
Іноді просте «дякую» - це все, що хочуть почути ваші співробітники. Так ви зможете показати, що ви звертаєте увагу на роботу, яку вони виконують, і наскільки вона важлива для всієї компанії.

І, звичайно, є не так багато речей, більш цінних, ніж вдячність.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099