Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

9 способів мотивувати співробітників, крім фінансового стимулювання

Не намагайтеся залучити їх грошима (навіть якщо у вас є така можливість)! Ось 9 способів підняти рівень мотивації в колективі.

Здатність мотивувати співробітників - одна з головних рис успішного підприємця. Два роки тому у мене не було цієї здатності. Тому я найняв генерального директора, який нею володів.

До того моменту Джош працював у цій сфері вже 12 років і мав досвід управління великим підрозділом в компанії Comcast. Я знав, що наймав його на тимчасову роботу, і спочатку поставився до його починань скептично. Моя компанія переживала не найкращі часи, і я думав, що недостатнє фінансування не дозволить нам підняти рівень мотивації.

Але я помилявся. За допомогою Джоша і найнятих ним керівників мені вдалося не лише повністю переробити підхід до корпоративної культури, а й створити згуртовану команду професіоналів, закоханих у свою роботу.

Ось 9 принципів, якими поділився зі мною Джош:

1. Будьте щедрі на похвалу. Кожен хоче, щоб його працю оцінили відповідно. Похвала - це найменше, що ви можете дати своїм співробітникам. Похвала керівника значить для них набагато більше, ніж ви могли б подумати. Помічайте і цінуєте кожну позитивну зміну, зроблену членами вашої команди. Навчившись хвалити співробітників особисто, переходьте до публічної похвали.

2. Позбавтеся менеджерів. Вести проекти без менеджерів? Чи реально це? Спробуйте! Виводячи з проекту керівника або перевіряючого, ви дозволите персоналу працювати спільно, єдиною командою. Подумайте про це. Люди бояться підвести своє керівництво. Але ще більше вони бояться підвести своїх колег. Колективна робота на рівних зазвичай дає кращі результати. Співробітники будуть приходити на роботу раніше і затримуватися після робочого дня, приділяти більше уваги вирішенню спільних проблем.

3. Діліться ідеями! Люди терпіти не можуть, коли їм вказують, що і як слід робити. Замість того щоб розповідати співробітником про очікувані результати, побудуйте діалог так, щоб їм здавалося, що правильні ідеї приходять до них, а зовсім не до вас. Пряма вказівка тоді перетвориться на корисну пораду.

4. Ніколи не критикуйте відкрито та не намагайтеся виправити чужі помилки. Ніхто не хоче чути про свої помилки і недоліки в роботі. Це демотивує людей. Спробуйте впливати на них побічно, змушуючи прагнути до досконалості, вчитися визнавати та виправляти свої помилки. Запитаєте: "Чи дійсно ваш підхід був кращим? Чому ні? Як можна було б зробити по-іншому?" У вас вийде конструктивна розмова та пошук рішень, а не спроба знайти винуватого.

5. Дозвольте кожному бути лідером. Визначте сильні сторони кращих працівників та підкресліть, що вважаєте їх прикладами для наслідування. Задавши високу планку, ви мотивуєте їх відповідати репутації загальновизнаних лідерів.

6. Хоча б раз на тиждень обідайте з одним із співробітників. Здивуйте їх! Не оголошуйте привселюдно про нові правила. Просто підійдіть до одного з членів своєї команди і запросіть його на обід. Це найпростіший спосіб показати, що ви бачите та цінуєте те, як добре він працює.

7. Забезпечте визнання та невеликі нагороди. Ви можете зробити це у різний спосіб. Публічно висвітлити досягнення співробітників на загальних зборах. Провести змагання та вивісити результати на загальний огляд. Підійдуть і невеликі матеріальні заохочення, що не завдають серйозного збитку бюджету компанії, наприклад, подарункові сертифікати або пам'ятні сувеніри.

8. Проведіть корпоративну вечірку. Спільне проведення часу згуртує вашу команду. Відправляйтеся на пікнік або відзначте день народження одного з працівників. Організуйте неформальне спілкування. Не шукайте особливих приводів, щоб втілити свої ідеї в життя. Не чекайте свят, щоб нагадати співробітникам про те, що вони є єдиним цілим.

9. Будьте разом не тільки в радості, але і в смутку. Якщо ваші справи йдуть якнайкраще, відсвяткуйте це. Це кращий спосіб показати колективу, що ви вдячні за ревну працю і підете на все, щоб заохотити тих, хто веде компанію до успіху. Якщо компанія переживає не кращі часи, розділіть горе на всіх. Чекаючи від співробітників максимальної віддачі, повідомте їм правду про стан справ. Будьте чесні та відверті.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099