Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Аврал на роботі?! Як з ним впоратися

Вам коли-небудь доводилося переживати аврал на роботі? Тоді ситуація видасться знайомою: всі злі, знервовані, роздратовані, бігають з кабінету в кабінет, зриваються через дрібниці, хтось в паніці, хтось мало волосся не рве на собі, хтось зриває злість на інших... Приємною ситуацію не назвеш. Як в ній самому зберегти спокій і працездатність? Як не піддатися загальній паніці?

Правильно підходимо до справи
Правило перше - робіть стільки, скільки можете зробити. Не стискаючи палицю. Можна попрацювати на знос день, максимум два. А що, якщо аврал розтягується на тиждень? До кінця ви будете не краще за зомбі - абсолютно ні на що не придатні. Недалеко і до невропатолога! Чи варто доводити себе до такого стану і заробляти проблеми зі здоров'ям? Звідси висновок - працюйте по максимуму, але не переробляйте і не забувайте влаштовувати собі маленькі перерви. Відпочивши, ви зможете кинутися в бій з новими силами. Ніяких ночівель на робочому столі і кінських доз кави!

Ніякої паніки! Спокій. Якщо ви будете нервувати, втратите левову частку працездатності. Тоді ні про яку результативність не буде і мови. Скажіть собі - я роблю все, що можу. Не переживайте про нездійсненне, не витрачали енергію на думки про те, що, якщо не впораєтеся, настане кінець світу. Зосередьтеся на тому, що ви реально можете зробити. І робіть! Це ключовий момент.

Плануйте, плануйте і знову плануйте! Не пошкодуйте витратити зайві 5-10 хвилин на те, щоб спланувати день. Саме це має стати першою справою, яку ви вирішите, прийшовши до офісу. Виконавши намічене, поставте собі галочку. А те, що не встигли сьогодні, поставте завтра першим у списку. Не накопичуйте справи.

Щоб не накопичувалось багато дрібних нетермінових справ, які мають властивість потім раптом разом звалюватися на голову в найбільш невдалий момент, заведіть наступне правило. Один день на тиждень відводьте для їх вирішення. Тоді вони не будуть накопичуватися і нависати над вами подібно дамокловому мечу.

Хто рано встає..
Важливо те, як ви розпочнете свій день. Від цього залежить його ефективність і ваша працездатність. Вчасно встаньте, спокійно поїжте і зберіться. І не забудьте про зарядку - завдяки їй ви отримаєте відмінний заряд бадьорості на весь день. Міцний горішок? З нього й почнемо! За найскладніше, важливе і термінове беріться з ранку, коли ви ще сповнені енергії. Це найпродуктивніший час, коли ви ще готові гори звернути. До вечора сил та ентузіазму залишається менше, а то й зовсім не залишається. Невеличкі та приємні доручення залишайте для пауз між глобальними справами і на вечір. Якщо ви не впевнені, яка справа горить найбільшесе, зверніться до начальника. Запитайте, що потрібно зробити в першу чергу.

Кілька простих, але дієвих порад
1. Якщо перед вами стоїть складне завдання, спростіть його. Розбийте на декілька більш простих, відведіть час на виконання кожного з них. Ось побачите - навіть в емоційному плані простіше впоратися з кількома простими завданнями, ніж з одним глобальним, яке здається таким непідйомним, що навіть братися за нього не хочеться - страшно й незрозуміло, з якого боку підступитися. З маленькими завданнями розібратися легше!

2. Тримайте начальника в курсі щодо того, як просувається ваша робота. Він повинен бути спокійний і впевнений, що ви все встигаєте. Якщо ви нічого не будете розповідати, він може подумати, що ви нічого не робите і через це намагаєтеся не потрапляти йому на очі. І тоді рано чи пізно у вас зажадають звіту, причому, цілком можливо, не в найввічливій формі.

3. Буває, що ви опиняєтеся не в змозі впоратися з важливими завданнями щодо такої банальної причини, як безліч другорядних дрібних справ і доручень, на які постійно доводиться відволікатися. У цьому випадку необхідно домовитися про те, щоб це доручали тим співробітникам, у яких зараз менше справ. Головне - не закочувати скандалів, а спокійно звернутися до доводів розуму.

4. Забудьте про Інтернет та соціальні мережі, ніяких повідомлень від друзів і знайомих! Вони будуть тільки відволікати від важливих справ, дестабілізувати робочий процес. З друзями ви зможете поспілкуватися ввечері.

Відпочинок?
Звичайно! Але в міру. Якщо відчуваєте, що більше не можете, 5-хвилинна перерва не завадить. Вдихніть, з'їжте шматочок шоколадки - і знову в бій! У неробочий час відключайте мозок, не думайте про ще не вирішені робочі справи. Займіться чимось іншим. Зміна діяльності дозволить відпочити й активізує ваш мозок, дозволить йому назавтра з новими силами взятися за роботу.

Знайдіть, до кого ви можете звернутися по допомогу. Не соромтеся - всі часом виявляються в такому положенні. Комусь ви протягнете руку в складний момент, а хтось - вам.

Якщо вам складно довго сидіти за однією справою, постарайтеся чергувати завдання. А ще - встановіть для себе часовий інтервал. Наприклад, 15 хвилин. За цей час ви втягнетеся в справу і, можливо, навіть захочеться продовжити без кількох хвилинок перерви. Страх перед складним завданням зникне, ви просто опинитеся в процесі. Щасти вам!

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099