Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Безлад як завада для успішної кар'єри

Піймавши здивовано-питальний погляд начальника, звернений на ваш робочий стіл, ви вкотре бурмочете щось непереконливе про «творчий безлад, який в чомусь там вам сприяє…». Шеф з розумінням киває головою і йде далі, а ви продовжуєте несамовито копирсатись у стосі документів, марно намагаючись знайти той, єдиний, конче потрібний саме зараз. Ви вкотре обіцяєте собі навести порядок у п'ятницю, але з понеділка все починається заново…

Найрезультативніше людина працює в умовах, коли в неї все «розкладено по поличках», коли ніщо не заважає і не відволікає. Нагромадження паперів на робочому столі зазвичай свідчать про внутрішню нерішучість співробітника і неефективність його методів управління. І будьте певні, шеф це чудово розуміє. Ваші мрії про окремий кабінет і красуню-секретарку не здійсняться доти, доки ви, як мінімум, не навчитеся підтримувати порядок на своєму робочому місці.

Почнімо з документів. Зберіть їх всі в один стосик і розсортуйте на декілька категорій. В першу чергу відберіть папери, з якими вам доводиться працювати протягом робочого дня (незавершені доповіді, звіти...). Відведіть для них окреме місце прямо перед собою.

Довідкові матеріали (таблиці, графіки і т.п.), що необхідні вам для вирішення  поточних завдань, краще всього пронумерувати і зберігати в одній папці, яка завжди знаходиться «під рукою».

Документи, призначені для передання іншим співробітникам чи відділам, не повинні затримуватись у вас жодної зайвої хвилини. Розмістіть їх у дальньому кутку столу і намагайтеся позбутись їх відразу ж після виконання вашої частини роботи.

Нові документи, для ознайомлення з якими ви зараз не маєте часу, відкладіть поки що вбік.

Якщо ви зробили все правильно, то зараз перед вами залишився найбільший стос, що являє собою макулатуру в чистому вигляді. Внутрішній голос буде вмовляти вас, що все це може колись згодитись, але ви повинні продемонструвати твердість намірів. Продивіться наостанок папери, які ви зберігаєте місяцями чи навіть роками, так ні разу й не використавши, і сміливо починайте наповнювати ними всі відра для сміття, які знайдете поруч.

Тепер надійшла черга різноманітного офісного приладдя, яке постійно заважає вам у найнесподіваніших місцях, але зникає безслідно саме тоді, коли без нього неможливо обійтись. Ручки, маркери і олівці зручніше тримати в призначеному для цього стакані чи «вертушці», а не розкиданими по всьому столі. Залиште лише те, чим ви користуєтесь кожного дня, решту складіть в шухлядку.

Портфель і папки з файлами є надзвичайно ефективним інструментом для зберігання та систематизації важливих документів. Крім цього, вони - ваші незамінні атрибути, які можуть багато розповісти про вас. Зі смаком підібрані матеріал і кольори цих елементів допоможуть вам створити свій неповторний стиль і образ.

Якщо ви користуєтесь ноутбуком, не забудьте придбати для нього спеціальну сумку. По-перше, це захистить вашого мобільного помічника від пошкоджень по дорозі до офісу, а, по-друге, такі сумки зазвичай містять доволі багато відділень, в яких зручно транспортувати мишку, диски, флешки та багато іншого...

Звісно, ви можете знехтувати цими маленькими, всім відомими секретами, і продовжувати вважати себе занадто зайнятим, щоб звертати увагу на подібні дрібниці. Особливо якщо вам настільки подобається ваш робочий стіл, що ви згодні просидіти за ним до пенсії. Якщо ж ви прагнете зробити кар'єру, але вважаєте, що керівництво вас недооцінює - почніть з наведення порядку. Погодьтеся, важко уявити собі ефективного менеджера, що не може впоратися з паперами і степлером...

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099