Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Чотири типи працівників: як з ними вжитися

Офісні працівники - дуже різні, але ключ є до кожного. Вижити в будь-якому колективі допоможе розуміння типу особистості вашого співробітника.

Про це йдеться в книзі «Типи особистості: Секрет успішної співпраці з будь-якою людиною» Кейт Уорд.

Автор виділяє чотири основних типи особистості, що зустрічаються в офісі, і робить акцент на їх сильні сторони і слабкості. Ці знання допоможуть вам ужитися з колегами-якого типу і зробити роботу приємним проведенням часу.

Отже, чотири типи співробітників за версією Кейт Уорд:

Перший тип. Прямий

Співробітники, що входять в цю групу, дуже товариські, наполегливі. Вони активні і не бояться приймати рішення. Їх робочий стіл завалений стосами паперу.

Сильні сторони: Рішучі, готові ризикувати.

Слабкості: Часто роблять необгрунтовані висновки і беруться за справу, не зваживши всі "за" і "проти". Не прислухаються до чужих ідей.

Як поводитися з типом № 1: Будьте пильні з ними і спілкуйтеся лише на ділові теми. Встановіть чіткі межі спілкування, які ці напористі і деколи тупуваті співробітники не зможуть перетнути. Дозволяйте їм очолювати групи і брати на себе відповідальність.

Другий тип. Захоплений

Співробітники цього типу харизматичні, креативні і люблять бути залученими в різноманітні проекти. На їхньому столі зазвичай панує повний безлад.

Сильні сторони: Легко вливаються в колектив, привітні.

Слабкості: Схильні до емоційних зривів, образливі.

Як поводитися з типом № 2: Не критикуйте їх відкрито. Якщо який-небудь проект не такий успішний, як очікувалося, скажіть про це в загальному, не називайте прізвищ. Колеги даного типу надзвичайно болісно сприймають критику і можуть затаїти образу на довгий час.

Третій тип. Тактовний

Ці співробітники легкі в спілкуванні і абсолютно неконфліктні. На столі зберігають багато сувенірів, фотографій та інших дрібничок.

Сильні сторони: Тактовні, шанобливо ставляться до будь-якої людині, готові визнати, що чиясь ідея краща, ніж їхня.

Слабкості: Погано справляються з прийняттям рішень і не можуть дати об'єктивну оцінку роботі інших людей. Можуть бути пасивними.

Як поводитися з типом № 3: Дозвольте їм приймати рішення поступово, щоб вони не відчували себе перевантаженими. Хваліть їх за лояльність та інтелігентність.

Четвертий тип. Систематичний

Ці люди націлені на отримання високих результатів. Їх робочий стіл - зразок чистоти.

Сильні сторони: Аналітичний склад розуму, старанність у роботі.

Слабкості: Можуть загрузнути в деталях. Не гнучкі в спілкуванні.

Як поводитись з типом № 4: Частіше хваліть їх за досягнення, давайте їм роботу, в якій вони можуть зануритись в цифри і деталі.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 192

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 135

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 178

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 480

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 404

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 183

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 301

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 716

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 566

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 504

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099