Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Десять речей, які боси ніколи не говорять співробітникам

Є багато речей, які боси не знають про своїх підлеглих, але є й речі, які власники бізнесу може і хотіли б донести до співробітників, але часто не можуть:

1. Мене турбує, що ви думаєте про мене
Коли я роблю вигляд, що мене не цікавить ваша думка про мене, це всього лише гра. Мій бізнес - це продовження мене самого. І я хочу, щоб вам подобався мій бізнес. І подобався я сам.
Десять речей, які боси ніколи не говорять співробітникам
2. Я не вважаю, що все знаю і вмію
Свого часу кілька людей втрутилися і вплинули на моє професійне життя, хоча я їх про це не просив. Я завжди буду вдячний їм за це. Коли я даю вам пораду, я не намагаюся показати усезнайство або могутність. Просто я бачу в вас щось особливе і, допомагаючи вам, повертаю борг тим людям, які колись допомогли мені.

3. Це чудово, коли вам весело
Не треба знижувати голос і створювати видимість роботи, коли я проходжу повз вас. Я знаю, що можна поєднувати роботу з невеликим веселощами. До того, як стати таким серйозним, я працював точно так само, як ви. Коли ви працюєте з задоволенням, я більше задоволений компанією і самим собою. Тому що відчуваю, що створив щось більше, ніж просто бізнес.

4. Я хочу платити вам більше
Я хочу бути кращим роботодавцем у своїй галузі і платити більше за всіх. Але не можу, в основному через фінансові труднощі, а частково тому, що ризик, який я взяв на себе, вимагає справедливої винагороди. Якщо завтра я втрачу бізнес, ви втратите роботу. Це жахливо. Але я втрачу не тільки бізнес, а й усі інвестиції, будинок, рахунок у банку, а можливо, і все відразу.

5. Я хочу, щоб ви працювали у мене завжди
Розумію, що часта зміна роботи - звичайна справа у бізнесі, але, як роботодавець, я ненавиджу текучку. Ви для мене не одноразова річ. Для мене болісно, коли ви йдете. Частина мене відчуває, що я зазнав невдачі. Я хочу створити бізнес, з якого люди йдуть тільки з причини виходу на пенсію.
Десять речей, які боси ніколи не говорять співробітникам

6. Прибуток не з'являється як за помахом чарівної палички
Знаю, що ви ненавидите деякі продукти нашої компанії або завдання, які доводиться виконувати. Вони ускладнюють роботу, зривають плани і терміни. Але такі продукти або завдання найчастіше приносять найбільше грошей. А іноді це єдине, що можна продати. Іноді я теж виконую паршиву роботу, тому що це єдиний спосіб зберегти світло в кінці тунелю.

7. Я б з радістю дав вам свободу
Ви хочете вирватися-з під опіки. Це добре, тому що я ненавиджу мікроменеджмент. Але свобода заробляється, а не дається просто так. Покажіть, що ви здатні літати самостійно, і я з задоволенням зосереджуся на чомусь іншому. Насправді, якщо ви відчуваєте зайвий контроль, скажіть мені про це, переконайте, що впораєтеся самі. Тоді я відчую, що ви прикриваєте мене зі спини, і стану поважати вас ще сильніше.

8. Я помічаю, коли хтось недопрацьовує
Я не сліпий. Але я не буду карати людей при вас. Будь-який співробітник, незалежно від якості роботи, володіє правом на конфіденційність і недоторканність особистого життя. Деяких я не караю, тому що ви не знаєте всіх обставин. І взагалі... 

9. Є речі, які я просто не можу вам розповісти
Навіть якби дуже хотів, чи навіть якби ми стали друзями.

10. Власна компанія - це суцільні клопоти
Я хвилююсь за продажі. Я хвилююсь за ціни. Я хвилююсь за послуги, за співробітників, постачальників, клієнтів... Назвіть будь-яку річ, про це я теж турбуюся. Тому іноді у мене немає зайвої хвилини, іноді я запальний і напружений. Це не ваша вина. Просто у мене багато турбот.

А найбільше мене хвилює, чи виправдаю я довіру, надану вами мені як роботодавцю.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099