Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Фен-шуй офісу

П’ять днів на тиждень більшу частину свого часу ми проводимо на роботі, тому дуже важливо комфортно відчувати себе в офісі – тоді і працездатність підвищується, і втомлюємося ми до кінця робочого дня менше. Поліпшити ділову атмосферу допоможе фен-шуй офісу.

Китайське мистецтво фен-шуй – це не просто принципи дизайну інтер’єру, переказані красивими пафосними словами. Хоч би яким «морально застарілим» не здавалося це вчення, у багатьох випадках воно дійсно працює! Багато управляючих великих західних компаній при розробці дизайну робочих приміщень звертають увагу на фен-шуй офісу.

Основне завдання китайського вчення фен-шуй – це пошук енергії ци в приміщенні і використання її для створення сприятливої ​​атмосфери (в даному випадку – ділової). Посилення припливу позитивної енергії ци покращує робочий клімат і підвищує працездатність, при цьому позбавляючи співробітників від зайвої метушливості і незібраності.

Які основні принципи фен-шуй офісу? Основне правило, яким потрібно слідувати неухильно – це порядок. Навіть якщо ви правильно розставите меблі, заведете півдесятка кімнатних рослин і поставите акваріум з рибками, це навряд чи сприятиме створенню ділової атмосфери, якщо в офісі буде бардак. Тому потрібно навести порядок в папках, шафах, шухляді робочого столу і на жорсткому диску Вашого комп’ютера.

Один раз навівши порядок, потрібно постійно його підтримувати. Тримайте робоче місце в чистоті, не захаращувайте його непотрібними папірцями, кладіть всі речі туди, де їх взяли. Навіть якщо в офісі є прибиральниця, не покладайтеся лише на неї і не нехтуйте прибиранням свого робочого місця: витирайте пил, регулярно протирайте монітор, клавіатуру і мишу комп’ютера, зрештою, не забувайте мити свою чашку.

До речі, про комп’ютери. Порядок на жорсткому диску не менш (а то й більше) важливий, ніж порядок у шухляді столу. Не зберігайте робочі документи куди попало, відведіть для них чітко зазначені папки, не захаращуйте робочий стіл зайвими ярликами, а диск С – непотрібними для роботи програмами. І не забудьте встановити хороший антивірус! А дроти, що йдуть від вашого комп’ютера, не повинні лежати під столом сплутаною купою, захаращуючи простір. Це перешкоджає нормальному току енергії ци.

Для фен-шуй офісу велике значення має розташування співробітників. Вони не повинні сидіти спиною один до одного або точно один напроти одного (це посилює конфронтацію). Також небажано сидіти спиною до дверей і вікна – це позбавляє співробітників «почуття захищеної спини». Ідеальний варіант – це розсадити всіх так, щоб вони сиділи спиною до стіни або перегородки. Якщо зробити це неможливо, постарайтеся нейтралізувати негативний вплив дверей і вікон. Вікна можна завісити жалюзі або шторами, а від дверей за спиною допоможуть крісла з високою спинкою.

Крім цього, не можна сидіти спиною до відкритих полиць або шаф: поверхні таких меблів символізують ножі. Вони втручаються в енергетичний простір людини, що найчастіше призводить до проблем зі здоров’ям. Те ж стосується і гострих кутів шаф і полиць, який утворює «стрілки». Фахівці з фен-шуй офісу радять використовувати «музику вітру», що допомагає пом’якшити негативний вплив гострих кутів.

Багато вимог до фен-шуй офісу цілком виправдані з точки зору банального зручності і правил організації робочого місця. Так, все офісне устаткування і меблі повинні бути розставлені так, щоб працівники мали вільний доступ до офісної техніки і своїх робочих місць. Всі використовувані документи повинні бути розкладені на полицях і в шафах так, щоб легко можна колишньої знайти потрібний документ, а невикористовувані – прибрані на склад або в архів. 

Також варто згадати про дрібниці, які важливі для фен-шуй офісу, – різноманітні аксесуари. Так, якщо ви хочете, щоб у вашому офісі були кімнатні рослини, віддайте перевагу «грошовому дереву »(товстянка). Для активізації робочої енергії добре використовувати металеві предмети (їх розташовують по діагоналі, в лівому куті), кристали (кристал в північно-східному секторі столу вбереже від забудькуватості) і предмети яскравих кольорів (оранжевого, червоного синього).

Звичайно, не варто чекати, що фен-шуй офісу сам по собі здатний зробити так, що справи вашої фірми моментально підуть в гору. Але все ж реорганізація робочого простору може піти вам на користь – в комфортному і затишному офісі, в якому панує порядок, працездатність співробітників повинна бути на висоті.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 192

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 135

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 178

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 480

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 404

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 183

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 301

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 716

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 566

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 504

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099