Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Індивідуальне визнання: види та способи незвичайної мотивації

Приємний дзвінок
Запросіть співробітника до свого кабінету, просто щоб подякувати йому за його хорошу роботу; Не обговорюйте будь-які інші питання під час цієї зустрічі.

Додайте нотатку

Додайте кілька рядків у листі, адресованому працівникові, про те, що вам особливо сподобалося і чому.

Ваша участь

Допомагайте своїм співробітникам, коли у них виникають проблеми. Допоможіть їм закінчити роботу. Але не будьте «начальником». Запитайте про те, як ви можете допомогти, і зробіть те, що вам скажуть.

Змініть темп

Нагородіть найефективнішого члена команди, доручивши йому новий захоплюючий проект. Надайте співробітникам нові можливості для зростання та розвитку, що, в свою чергу, є чудовою мотивацією.

Речові докази

Створіть куточок, де будуть розміщені фотографії, нотатки та інші види докази успіху важливих проектів. Дайте зрозуміти, що кожен працівник може залишити тут свій позитивний відгук про успіх свого колеги.

«Дзвін дзвонів»

Всякий раз, коли співробітники досягають великих успіхів, дайте їм можливість якось по-особливому повдомити про це оточуючих (за допомогою барабанного дробу, дзвону дзвонів, свисту тощо). У кожного відділу може бути свій власний звуковий сигнал успіху. Він дозволяє співробітникам відчути гордість за себе або своїх колег, а також справляє позитивний вплив на атмосферу в колективі.

Імена в світлі софітів

Напишіть ім'я тієї людини, чиї заслуги ви хочете відзначити, на дошці пошани або на корпоративному сайті. Подумайте, наскільки мінімальні зусилля з вашого боку можуть зарядити людину позитивною енергетикою на цілий день.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099