Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Історії працевлаштування безробітних Волині. Історія маленького успіху

Історія кожного життя особлива та непередбачувана. Велику частину свого буття людина затрачає на навчання та здобуття досвіду. Навчаючись, студенти навіть не уявляють, що їх чекає в майбутньому. Високий рівень знань та працелюбність зовсім не гарантує перспективну роботу. Але слід враховувати найменші дрібниці. Кожна ситуація, що стається в житті є невипадковою. Деколи те, на що ми не звертаємо увагу, може відіграти вирішальну роль.

Наша історія бере свій початок, здавалось, з незначної події. На державному екзамені в Луцькому національному технічному університет, були присутні представники комерційного банку «Приватбанк», на яких справила гарне враження відповідь студентки Марії Соловей. Схваливши знання дівчини, фахівці передбачили їй перспективне майбутнє, вдалий кар’єрний шлях.

Дівчина розуміла, що чудес не буває і перш ніж зайняти кваліфіковану та перспективну посаду, необхідно здобути досвід роботи. Найшвидше це можливо зробити на актуальних робітничих професіях, наприклад: касир чи продавець непродовольчих товарів. Молода особа може з легкістю за тиждень стажування отримати відповідні знання і приступити до роботи. Врахувавши це, Марія майже два роки працювала продавцем-касиром в ТзОВ "Континіум-Трейд". Але перспективи на цій посаді здавались амбітній дівчині не зовсім позитивними. Бажання змінити своє життя на краще, привело молоду дівчину до Луцького міського центру зайнятості. В період пошуку роботи Марія Соловей вирішила покращити рівень конкурентоспроможності, скориставшись можливістю пройти навчання за сприянням служби зайнятості за професією «Адміністратор». Адже ці знання можливо застосувати на різних посадах.

В співпраці з особистим консультантом було складено самостійний план пошуку роботи, який передбачав розміщення резюме та надання інформації про претендента у всіх банківських установах міста Луцька.

І ось одного дня пролунав дзвінок з Приватбанку, Марія навіть не сподівалась, що її пам’ятають. Менеджер з персоналу запросив дівчину на співбесіду. Успішно пройшовши серію співбесід та «детектор брехні», Марію запросили приєднатись до складу фахівців престижного банку. На цей час керівництво Приватбанку знайшло в особі Марії цінного, компетентного, ініціативного співробітника.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099