Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Навчання за рахунок компанії: як переконати шефа?

Ви все частіше замислюєтеся над тим, що непогано б отримати диплом, але вас лякає той факт, що ви не подужаєте оплату навчання? Спробуйте поговорити зі своїм начальством, можливо, компанія оплатить вам навчання.

Як правило, солідні компанії зацікавлені в підвищенні професійних знань своїх співробітників, особливо якщо ці співробітники мають гарну репутацію. Якщо ви працюєте в такій солідній компанії і не збираєтеся з неї йти, у вас є шанси на те, що фірма сплатить ваше навчання, хоча б частково. До речі, в США було помічено: в тих установах, де підтримують прагнення до знань, плинність кадрів становить лише 12%. А ось у тих компаніях, де цього немає - всі 40%! Досить вагомий аргумент шефу, чи не так?

Однак не всі керівники так вже прагнуть «заштовхнути» своїх співробітників до вишу, ініціатива в будь-якому випадку повинна виходити від самого працівника. Як переконати шефа допомогти фінансово з навчанням?

Насамперед, бос повинен бачити, що ви - старанний співробітник, який ставиться до своєї справи з ентузіазмом, живе інтересами компанії. Правильний імідж - вже запорука успіху! Адже найчастіше з двох співробітників віддають перевагу не більш знаючому, а більш лояльному: брак знань можна надолужити!

Говоріть про те, що, навчившись, ви зможете стати більш ефективним і корисним компанії. Ви не станете витрачати багато часу на помилки через незнання. Якщо ваш керівник - людина прагматична, можете провести короткий розрахунок, скільки приблизно часу ви витрачаєте на виправлення помилок «через незнання», і зробить висновок: компанія значно виграє через підвищення вашої ефективності.

Зберіть відгуки та рекомендації про інститут або курси, на які ви збираєтеся. Наскільки краще почали працювати ті, хто пройшов навчання? Чи задоволені їх знаннями та вміннями їхні роботодавці? Хто з них зробив кар'єру або приніс відчутну користь своїй фірмі?

Запевніть в тому, що ви пов'язуєте своє майбутнє саме з цією конкретною компанією, ваші нові знання знадобляться їй. Можете використовувати елемент маніпуляції: якщо ви пройдете навчання за свій рахунок і зарекомендуєте себе з гарного боку, ви напевно звернетеся щодо збільшення зарплати. Якщо ж компанія сплатить навчання, ви задовольнитеся колишнім заробітком.

Запропонуйте ще один варіант: навчившись, ви зобов'язуєтеся передати опановані знання і вміння своїм колегам, провести безкоштовні міні-курси. У цьому випадку компанія, сплативши навчання одного співробітника, отримає декількох грамотних фахівців, що, погодьтеся, вигідно підприємству.

Запропонуйте сплатити частину навчання, скажімо, половину вартості вносите ви, половину - компанія. Цей варіант буде прийнятний у тому випадку, якщо ви бачите бажання начальства піти вам назустріч, але компанія переживає не найкращі часи.

Шеф не йде назустріч? Запропонуйте підвищити вам зарплату з тим, щоб у вас була можливість оплачувати навчання самостійно. Будьте готові до того, що при цьому варіанті на вас покладуть додаткові обов'язки.

Будьте готові до того, що, сплативши вам навчання, компанія вимагатиме гарантій того, що ви повернете свій обов'язок ефективною роботою. Можливо, з вами укладуть договір, за яким ви будете зобов'язані протягом певного часу не змінювати місце роботи.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099