Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Навіщо складати супровідні листи

Написання супровідного листа може значно поліпшити шанси претендента отримати запрошення на співбесіду. Що потрібно писати в супровідних листах?

За даними дослідження, проведеного рекрутинговим порталом rabota.ua, 60% роботодавців бажають отримувати супровідні листи від претендентів, але, на жаль, таке спостерігається сьогодні досить рідко. А ось 45% опитаних рекрутерів, які отримали різні види резюме, повідомили про те, що в першу чергу дивляться резюме з супровідними листами.

Питання, що ж писати у супровідних листах, хвилює багатьох шукачів роботи. Експерти rabota.ua виділяють кілька ключових правил.

1. Лояльність. Опишіть, чому ви хочете працювати саме на цьому підприємстві, яку користь можете йому принести. Тільки будьте уважні: не використовуйте розмиті стандартні кліше - це нічого не скаже роботодавцю. Пишіть від себе, зі своєї позиції - роботодавець повинен бачити вашу підготовку. Не полінуйтеся, загляніть на сайт компанії, дізнайтеся про неї більше фактів і використовуйте їх у листі, прив'язуючи до своїх інтересів, досвіду, можливостей і т.д.

2. Відповідність посади. Опишіть, чому з усіх відкритих вакансій ви вибрали саме цю. Які навички та досвід у вас є для того, щоб впоратися з пропонованою роботою? Чим ви можете підтвердити, що впораєтеся з покладеними обов'язками?

3. Унікальна пропозиція. У цій частині вам потрібно представити свою унікальність, змусити роботодавця виділити вас з решти і звернути на вас особливу увагу. Опишіть свої сильні сторони і те, яку користь можете принести компанії.

4. Бачення. Теж важливий момент. Дайте роботодавцю зрозуміти, які плани у вас є щодо майбутнього - чого ви бажаєте досягти, працюючи в цій компанії, і які, як ви думаєте, перспективи вона зможе відкрити для вас.

5. Nota Bene. Вкажіть будь-яку важливу, на ваш погляд, інформацію, яка може знадобитися роботодавцю. Наприклад, що ви можете приступити до роботи хоч завтра, або ж тільки через місяць. Сьогодні на ринку праці кількість пропозицій від претендентів достатньо велика, тому потрібно шукати способи якось виділитися на тлі інших. Супровідний лист вам в цьому дуже допоможе.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 140

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 109

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 135

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 457

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 378

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 149

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 206

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 676

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 534

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 472

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099