Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Навіщо заповнювати анкету, якщо є резюме?

Приходячи на співбесіду, багато претендентів чують від HR- менеджерів прохання на додаток до резюме заповнити ще і анкету. Нерідко це стає справжнім каменем спотикання і навіть викликає конфлікти кандидатів з рекрутерами. Навіщо, мовляв, витрачати час за зайві папери, якщо все вже описано в резюме?

У більшості випадків пропонована менеджерами по персоналу анкета і справді частково дублює резюме - як правило, в ній містяться питання про освіту претендента, його досвід роботи, знання і навички. Проте рекрутери недаремно витрачають свій і ваш час, адже правильно складена анкета допомагає їм отримати саме такі відомості про кандидата, які їх цікавлять.

До того ж досвідчений HR- менеджер цілком може оцінити вас вже по тому, як саме ви заповнюєте анкету. Швидко або повільно? Детально або у загальних рисах? Наприклад, якщо претендента попросили відповісти на усі питання, а він відповів лише на частину, його цілком можуть визнати необов'язковою людиною, що ігнорує прохання колег і доручення начальства. Якщо кандидат заповнює анкету більше години, рекрутер засумнівається в його "високій працездатності і умінні працювати в стислі терміни". Нарешті, анкета наочно демонструє рівень грамотності кандидата (для деяких посад це особливо актуально), адже її, на відміну від резюме, не можна перевірити за допомогою текстового редактора.

Деякі компанії включають в анкету ще і питання про мотивацію претендента (наприклад, пропонують розставити ті, що у порядку значущості становлять компенсаційного пакету і так далі). Відповідати на них треба чесно, але коротко, - розгорнуту відповідь дасте на співбесіді.

Іншими словами, анкетування - це один зі значимих методів підбору персоналу. Природно, кандидат, що виражає незгоду у відповідь на прохання заповнити анкету, відразу втрачає очки в очах HR- менеджера. Особливо якщо при цьому він поводиться агресивно ("Яка анкета? Ось моє резюме, я розмовлятиму тільки з директором"!) - такого кандидата, швидше за все, просто не запросять до співбесіди.

Так що рекомендуємо вам не квапитися відмовляти фахівцеві з підбору персоналу в заповненні простої форми. Потратьте п'ятнадцять хвилин - і у вас з'явиться зайвий шанс на успішне працевлаштування.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099