Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Не прирікайте себе на сірі будні у період заслуженого відпочинку

Людина, її життя та здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані Конституцією України найвищою соціальною цінністю.

Відповідно до Основного Закону кожний має право на працю, яку вільно обирає. Одначе серед краян працездатного віку є чимало осіб, котрі живуть днем нинішнім, працюючи без оформлення трудових відносин. Через недобросовісних працедавців і працівників-нелегалів таке ганебне явище як тіньова зайнятість і виплата зарплати в конвертах набуває все більших масштабів, спричиняючи у суспільному житті серйозні економічні та соціальні проблеми.

Отримання нелегальної винагороди за працю – це, передусім, удар по пенсійних накопиченнях громадян. Адже відсутність запису в трудовій книжці позбавляє працівників страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, оскільки внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працедавці нараховують виключно з офіційної заробітної плати.

Влаштовуючись на роботу, працівник повинен чітко усвідомлювати, що криється за пропонованим заробітком в конверті. А це означає, що фірма чи компанія не зацікавлена в укладанні трудового договору на законній основі й сплаті внесків до державних фондів. Тобто під час такої професійної діяльності найманий працівник буде позбавлений страхового стажу, необхідного для нарахування пенсії, соціального захисту у період тимчасової непрацездатності, у разі нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання. А у випадку втрати роботи не матиме права на отримання допомоги з безробіття або матеріальне забезпечення буде призначене у мінімальному розмірі.

Тому, перш ніж погоджуватися на роботу в тіньовому секторі економіки, подумайте про своє майбутнє. Не нехтуйте соціальними гарантіями нині, не прирікайте себе на сірі будні.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099