Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Оволодій сучасною будівельною спеціальністю

Зростаючий попит на житло і комерційну нерухомість різко підвищив рівень попиту на фахівців відповідної професійної групи. А поява сучасних матеріалів та передових технологій потребує значної трансформації самих будівельних спеціальностей.

Щорічно в будівельну індустрію вливаються випускники професійно-технічних училищ, середніх та вищих навчальних закладів. Але висококласних фахівців все одно не вистачає. Як і в інших секторах, на будівельному ринку праці, присутні характері протиріччя: існує достатня кількість людей, які шукають роботу, та є багато пропозицій з боку роботодавців. Але ці потоки, зустрічаючись, не завжди влаштовують один одного. Найчастіше це відбувається тому, що професійний рівень претендентів не відповідає тим вимогам, які пред'являють роботодавці.

Є загальні для всіх роботодавців критерій відбору, які є незмінним в усі часи, - це суб'єктивний фактор: фізичне здоров'я, висока працездатність, не конфліктність, ініціативність. Серед професійних якостей враховується наявність вищої (або спеціальної будівельної) освіти, певний стаж роботи в даній галузі, як правило, це не менше 5 років, компетентність і практичні докази кваліфікації. Крім цього, роботодавці вітають вміння розробки генеральних планів будівництва, досвід в роботі з нерухомістю, навички в керуванні будівництвом, а також знання профільних комп'ютерних програм і нормативних матеріалів. Нерідко роботодавці вказують і віковий діапазон працівників: від 20 до 40 років.

Сьогодні серед інженерів найбільш дефіцитні кадри на будівельному ринку - керівники проекту, ГІПи і топ-менеджери. І проблема тут полягає в тому, що молодим фахівцям для виконання даного виду роботи не вистачає досвіду, а досвідченим - підготовки відповідно до сучасних вимог. Найчастіше фахівців такого рівня «вирощують» в будівельних компаніях або намагаються переманити з інших організацій. Крім цього, користуються підвищеним попитом архітектори, декоратори, девелопери, монтажники вікон, жалюзі, систем опалення та вентиляції. Найгарячіші позиції: інженери технічного нагляду, фахівці служби замовника, виконроби, директора з будівництва.

У зв'язку з активізацією будівництва заміських будинків - збільшилася питома вага дерев'яного будівництва, що дає попит на фахівців, які володіють навичками робіт з дерев'яного житлового будівництва і обробки деревини, зеленого і садово-паркового будівництва.

Значний відсоток у структурі дефіциту будівельних кадрів займають робочі будівельні спеціальності: електрогазозварники, слюсарі-сантехніки, електромонтажники і муляри з досвідом роботи на монолітному житловому будівництві.

Крім кадрів, які є традиційними для будівельної галузі, зростає потреба у підготовці специфічних співробітників, які б володіли сучасними технологіями, розбиралися в сучасних будівельних матеріалах, їх якостях і призначенні.

Оволодіти сучасними будівельними спеціальностями пропонують сьогодні Державні академії, коледжі, технікуми.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099