Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Ознаки поганого керівника

«У вас коли-небудь був по-справжньому поганий начальник? У мене був. Він змусив звільнитися всіх. Компанії навіть довелося закрити регіональний офіс, яким він керував, тому що всі його співробітники або звільнилися, або були звільнені.

Я пропрацював там лише 6 місяців і пішов через кілька днів після того, як мене назвали кращим співробітником відділу продажів в регіоні. Я просто не міг це більше терпіти! Ця робота була настільки поганою, що я навіть не включив її в своє резюме в профілі LinkedIn.
Компанія не робила нічого, щоб виправити ситуацію, хоча кілька людей скаржилися в HR-департамент, а один співробітник навіть передав їм запис з наради, на якому його піддавали образам та погрозам.

Ось декілька особливостей мого колишнього начальника, які призвели до закриття офісу і масової втечі співробітників.

Мікроменеджмент
Ніхто не любить, коли начальник управляє кожним твоїм кроком. Будьте лідером, а не мікроменеджером. Будьте тим, ким ваші співробітники будуть захоплюватися, заради кого вони будуть готові активно працювати. Цього можна домогтися особистим прикладом, своєю трудовою етикою, чесністю, шанобливим ставленням до людей.
Не треба постійно загрожувати людям звільненням. Якщо такими є ваші уявлення про правильний менеджмент, начальником вам краще не ставати. Бос повинен бути вчителем, повинен допомагати людям ставати краще.
Керуючи за допомогою страху, ви викличете в співробітниках лише почуття несприйняття вас особисто і компанії в цілому. При першому ж зручному випадку вони зістрибнуть з корабля. Мій колишній бос перекрив всі запасні виходи з офісу так, щоб ми завжди входили і виходили у нього перед носом і він міг стежити за нами.

Не інтригуйте
Наш бос нацьковував одних співробітників на інших. Наприклад, він міг сказати одному співробітнику, що про нього нібито розповів його колега, а потім викликати цього колегу і розповісти йому все те саме про першого співробітника. Офісні інтриги знищують мораль. Як лідер ви повинні всіляко перешкоджати цьому, а не заохочувати. Не будьте мстиві. Створюйте позитивний клімат в офісі, в який люди захочуть приходити щодня.

Не брешіть клієнтам
Я кілька разів бачив, як мій бос брехав клієнтам. Одного разу на зустрічі з директором з фінансів однієї місцевої компанії він вів себе настільки підло та грубо, що вона нас просто викинула зі свого кабінету, пообіцявши ніколи більше не мати справи з нашою фірмою. Це був найбільш сумний інцидент за всю мою кар'єру.

Тримайте свою брудну білизну при собі
Мій колишній бос постійно розповідав нам про свої сварки з дружиною, які траплялися регулярно. Можу собі уявити, як вона його «кохала». Ці історії всіх виводили з рівноваги і змушували ще більше ненавидіти боса.

Не змушуйте співробітників гарувати, якщо ви самі цього не робите
Ми постійно бачили, що він більшу частину часу в офісі проводить за переглядом роликів в YouTube. При цьому він не втрачав жодної нагоди, щоб нагадати нам, наскільки ми всі марні та ліниві, як мало ми працюємо.

Груба поведінка
На робочих нарадах він весь час брудно лаявся, публічно принижував людей. Робіть так частіше, і залишитеся без співробітників.

Зарозумілість
Ніхто не любить людей, які впевнені, що всі знають і ніколи не роблять помилок. Не треба привласнювати собі всю славу удач і негайно звалювати всі невдачі на підлеглих.

Ви коли-небудь відчували, як в неділю ввечері вас починає трясти від однієї думки, що завтра понеділок і треба знову йти на роботу? Я дуже радий, що більше не відчуваю подібних почуттів! Цей страшний офіс залишився позаду. Якщо раптом ваш начальник демонструє подібну поведінку, просто покладіть непомітно йому (або їй) цю замітку на стіл».

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099