Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Перспектива професій

У кожного випускника та абітурієнта є спільна проблема – вибір майбутньої професії. До цього потрібно віднестися з великою відповідальністю, бо перспективи професій з кожним роком змінюються.

Щоб правильно та грамотно зробити вибір майбутньої професії, потрібно стежити за швидкими змінами суспільного життя. Якщо раніше у рейтингах на перших місцях були професії юриста, лікаря, економіста, то зараз найзатребуванішими є програмісти, технологи різних напрямків у промисловості, дизайнери.

Яку ж професію обрати нинішнім випускникам? При цьому варто врахувати місце проживання. У невеличких містечках, селищах доцільно зупинити свій вибір на професії бухгалтера, технолога, будівельника, водія, соціального працівника.

У столиці та великих містах великим попитом користуються менеджери з персоналу, готельного бізнесу, аудитори, програмісти, дизайнери, енергетики, архітектори, маркетологи. Питому вагу, за даними центрів зайнятості, складають професії косметолога, масажиста, перукарі, модельєри, тобто ті, які стосуються шоу-бізнесу. Широка мережа готельного і ресторанного бізнесу, не кажучи про кафе і кав’ярні, вимагає певної кількості кваліфікованих кухарів, кондитерів, офіціантів, барменів, сомельє, технічного персоналу від електрика до охоронця.

Не менш відповідальною і престижною є робота у аграрному секторі. Тому, мешканцям сільської місцевості рекомендують обирати такі професії, як механізатор широкого профілю, шофер, агроном, зоотехнік, майстер машинного доїння, оператор холодильних установок та інші.

Є широка можливість для роботи у соціальній сфері. Досить актуальною і потрібною є професія журналіста. Однією із найгуманніших професій залишається професія лікаря та педагога. Тут потрібні окремі якості, такі як терплячість, доброта, порядність, відповідальність та вимогливість.

В Україні існує понад 1000 професій. Серед них робітничих – близько 300.

Професій багато, і вони всі різні. Та кожен може обрати свою, ту, яка йому найбільше до вподоби. Яка приноситиме не тільки матеріальне задоволення, а й дозволить реалізувати себе як професіонала, зробити успішну кар’єру , а головне – принесе користь народу України.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 192

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 135

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 178

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 480

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 404

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 183

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 301

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 716

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 566

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 504

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099