Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Помилки на роботі: 5 порад як виправити ситуацію

Ви зірвали термін великого проекту, відправили важливий лист не тому адресату, переплутали цифри в підсумковому звіті? Кожен може зробити помилку, але не кожен може правильно вийти з ситуації.
Помилки на роботі
Перше, що хочеться зробити, коли ви усвідомлюєте серйозність вашої помилки - закрити очі і уявити, що це не так, або втекти куди подалі. Друге - вирішити, що робити, щоб мінімізувати можливі наслідки.

Ось 5 порад, як найкраще це зробити.

Визнайте свою помилку
І зробіть це якомога швидше. Якщо ваше упущення було досить значним, не варто сподіватися, що воно пройде непоміченим. Чим раніше ви повідомите про свою помилку, тим більше буде шансів її виправити. Уміння визнавати помилки і намагатися їх виправити цінується високо, до того ж це зменшує ймовірність їх повторення.

Не виправдовуйтеся
Може бути величезна кількість причин і виправдань для того, що сталося. Вони можуть навіть бути вельми важливими і правдоподібними. Але роботодавця вони мало цікавлять, набагато важливіше, що ви зробите, щоб не допустити цього в майбутньому. Всі спроби зняти з себе провину тільки знизять ваш авторитет в очах керівництва.

Робіть все, що в ваших силах
Безвихідних ситуацій не буває. Намагайтеся до останнього виправити помилку, адже це ваша відповідальність. Переробіть документ самостійно, доставте папір адресатам, домовтеся з клієнтами про нові зустрічі і т.п., робіть все, що можете. Не опускайте руки і не сподівайтеся на когось ще.

Будьте готові до наслідків
Як би ви не намагалися загладити провину, якими б щирими не були, саме ви зробили помилку і тільки вам за неї відповідати. Ви завжди повинні бути готові до наслідків і приймати їх слід з усією відповідальністю. Навіть, якщо ваша провина настільки велика, що спричинить звільнення, з цим варто змиритися і нікого не звинувачувати. Будь-яка помилка - це досвід, а досвід не буває безкоштовним. Чим мужніше ви сприймете покарання, тим більше поваги зможете отримати, а в подальшому і повністю реабілітуватися, і навіть заробити більше довіри.

Ставтеся простіше
Держави зникали і з'являлися через людські помилки, повністю уникнути їх неможливо. Роботодавці це теж розуміють, всі ми люди. Якщо ви допустили помилку, то проаналізуйте її, визначте як подібного можна уникати. Надмірні емоції тут не допоможуть, і надто звинувачувати себе теж не варто. Не зупиняйтеся і не турбуйтеся, інакше у вас мало що вийде.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 168

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 256

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 701

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 490

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099