Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Поради для тих, хто працює віддалено

Все частіше роботодавці пропонують фахівцям віддалену роботу. В цьому випадку корисно з самого початку узгодити з роботодавцем важливі нюанси. Краще про все домовитися «на березі», поки ви ще не почали працювати. Це позбавить вас від необхідності миритися з дискомфортом, порушенням планів, а згодом - від пошуків нових пропозицій від роботодавців.

Домовтеся конкретно про обсяг роботи
Зазвичай віддалено воліють працювати люди, яким потрібно вільний час або свобода пересування. Ви готові попрацювати вранці, в обід вирішити побутові питання, ще трохи попрацювати ввечері - і все, завдання на день виконані. Роботодавець говорить, що при співробітництві з ним у вас все вийде. Ваші завдання зажадають 3-4 годин роботи. Ось тут потрібно зупинитися та подумати.

3-4 години можуть виявитися усередненоюцифрою. Можливо, фахівець, який добре вміє користуватися необхідними для роботи інструментами (наприклад, комп'ютерними програмами), впорається за 3 години. А вам знадобиться 6 годин, щонаймеше, в перші 3-4 місяці.

Запитайте роботодавця конкретно, скільки задач потрібно виконати на день. Зіставте зі своїми вміннями - і отримаєте більш-менш достовірну цифру.

Довіритися середній цифрі - це ризик, що ваші плани обваляться. І замість роботи, що надає свободу пересування, ви отримаєте відсутність свободи і стрес.

Уточніть, чи повинні ви знаходитися за комп'ютером в певні години
В деяких випадках для роботодавця важливий не тільки обсяг роботи, але і ваша присутність за робочим місцем у певний час. Припустимо, це час, коли працює команда, що сидить в офісі, і ви повинні оперативно взаємодіяти з ними. Зрештою, так може бути зручно керівникові - щоб він знав, що за бажанням він може обговорити з вами робочі питання з 12:00 до 16:00.

Цей момент корисно обумовити заздалегідь, і згодом дотримуватися графіка. Також зробіть акцент на тому, що в інший час ви відчуваєте себе абсолютно вільно - за винятком форс-мажорів. Автор статті може сказати з власного досвіду: це дуже дивно, коли ти, працюючи дистанційно, не можеш вчасно вийти на зустріч і працюєш за більш жорстким графіком, ніж деякі співробітники в офісах. Дистанційна робота дає свої переваги - користуйтеся ними.

Якщо змінюються правила, змінюйте умови
Припустимо, ви якийсь час вже працюєте віддалено, і тут роботодавець говорить, що тепер правила змінилися. Раніше ви працювали, коли хотіли, а зараз йому потрібно, щоб ви були біля комп'ютера з 12.00 до 18.00, і щоб у вас ще був корпоративний телефон, і ви відповідали в цей час на дзвінки. Ми б порекомендували в такій ситуації говорити про підвищення оплати праці. Більш жорсткий графік виходить за межі попередньої домовленості, крім того, позбавляє вас деяких переваг віддаленої роботи. Роботодавець встановлює нові правила - чому б не відобразити це у зарплатні?

Визначте час зустрічей
Як правило, віддаленому співробітникові хоча б раз на місяць (або на тиждень) потрібно бачитися з роботодавцем (якщо вони знаходяться в одному місті). Добре, якщо ви визначите конкретний день для зустрічей і орієнтовний час. Звичайно, варто обумовити, що в разі крайньої виробничої необхідності ви можете приїхати, коли потрібно, але не рекомендуємо перетворювати це на систему. Одна з переваг віддаленої роботи - самостійне планування часу, гнучкий графік; чи варто його втрачати?

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099