Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Поради для тих, хто тільки розпочинає свою професійну кар'єру

Щоб працевлаштуватися, потрібен досвід, а де його взяти, якщо без нього не працевлаштуватися? Що робити з цим замкнутим колом? Адже навіть з вищою освітою знайти хорошу роботу непросто.

Багато що залежить від роботодавця, а найчастіше все зводиться до простого принципу: компанії потрібен досвідчений співробітник, якого там бажають купити дешевше. Ви ж, у свою чергу, бажаєте продати себе дорожче, але не можете через відсутність досвіду. Як бути?

Ці поради допоможуть тим, хто вже отримав диплом, або ж у недалекому майбутньому отримає його - і відправиться в подорож в пошуках престижної,високооплачуваної роботи.

1. Переоцінка своєї вартості на ринку праці - одвічна проблема молодих фахівців. Не всі роботодавці готові брати на роботу співробітників без досвіду роботи.
Правило успішної кар'єри: завжди оцінюйте свої можливості реально, а під час співбесіди акцент ставте на те, що вам важливіше отримати цінний досвід, ніж велику зарплату.
2. Основний аргумент при прийнятті на роботу людини без досвіду роботи - ентузіазм шукача і бажання працювати. Якщо ви бажаєте працювати в конкретній компанії на конкретній посаді - ви повинні максимально показати, як сильно ви бажаєте працювати та отримати дорогоцінний досвід саме на цій посаді, саме в цій компанії.
3. Ви повинні обов'язково бути готові до співбесіди, принести з собою резюме, правильно підібрати одяг і обов'язково продумати всі можливі відповіді на різні питання інтерв'юера.
4. Якщо ви бажаєте залишити навчальний заклад з досвідом роботи - можете почати працювати вже під час навчання у виші. Повірте, що у вас будебільше шансів влаштуватися на роботу після закінчення університету, якщо у вас буде хоча б рік досвіду.
5. Вивчайте мови. Якщо ви знаєте хоча б одну іноземну мову - шанси отримати роботу у вас вище, ніж у людей, які знають, максимум, українську та російську. Це пов'язано з тим, що зараз все більше компаній залучають у свій бізнес іноземних партнерів та інвесторів, розширюють свій бізнес. Відповідно,якщо ви зможете вільно спілкуватися хоча б англійською - ви будете дуже цінним для компанії і, швидше за все, зможете швидко піднятися кар'єрними сходами.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 192

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 135

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 178

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 480

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 404

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 183

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 301

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 716

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 566

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 504

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099