Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Прийом на роботу: 4 важливих питання

Погодьтеся, часом співбесіда може пройти на «ура» і, здається, що компанія отримала нового продуктивного співробітника. Але бути хорошим професіоналом - це занадто мало. Важливо мати прагнення, завзяття таі правильні життєві цінності. Ми розповімо, які 4 питання необхідно поставити при прийомі на роботу.

Не поспішайте давати тестове завдання, яке перевіряє рівень IQ і визначає психотип людини. Задайте найпростіші питання, і вони дадуть вам більше інформації, ніж практичні завдання.

За що ви любите свою роботу?
Неважливо, ким працює людина, журналістом, банківським працівником чи маляром, вона повинна любити свою роботу. Тільки в цьому випадку, у неї все буде виходити. Якщо ви шукайте хорошого працівника, не влаштовуйте йому допит з пристрастю, просто запитайте, що за що він любить свою роботу. Якщо він почне з «не знаю», «потрібно подумати», «а варіанти відповідей є», навряд чи такий працівник буде корисний у роботі.

Опишіть свої 5 талантів
У список 5 талантів обов'язково повинна входити посада, на яку ви її берете, інакше як людина може виконувати роботу, не маючи ніякого таланту? Безумовно, вона може гарно малювати, співати, танцювати, вирощувати квіти і обов'язково відмінно рахувати в умі, оскільки вона прийшла на позицію головного бухгалтера. Або на худий кінець - віртуозно справлятися з калькулятором!

Які пріоритети у неї в житті?
Безумовно, не варто очікувати, що першим пріоритетом людина назве роботу. Психологи відзначають, що по-справжньому щасливою людина може бути тільки в родині, тому цілком нормально, якщо в її цілях буде значитися сім'я чи її створення в майбутньому.

Чим вона готова задовольнятися?
Багато хто готовий сидіти на нижній сходинці кар'єрних сходів, аби їх не чіпали, не покладали відповідальність і не зменшували зарплату. Прагнення до якоїсь стабільності - це гарна якість, але змушує людину сидіти на одному і тому ж місці, виконуючи день у день роботу, яка вже давно відточена до майстерності! Будь-яка людина живе мріями, прагненнями та бажаннями. При прийомі на роботу варто поставити запитання, чим людина готова задовольнятися. Відповідь відразу розповість про її життєву філософію!

Безумовно, при прийомі на роботу людина може не очікувати таких запитань, адже вона готувалася до «іншої» співбесіди. У кожному разі, тут правильних відповідей немає, тільки правдиві. Якщо людина щиро буде говорити, хвилювання завжди буде присутнє.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 197

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 496

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 735

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 578

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 519

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099