Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

П'ять фраз, які повинні насторожити на співбесіді

Українці шукають роботу в середньому по півроку, тому дуже хочеться, щоб цей витрачений час не пропав даремно. Як же зрозуміти, що робота на новому місці навряд чи принесе щось хороше?

На допомогу шукачам прийшов портал planetahr.ru , який розповів, які саме фрази спочатку повинні насторожити на співбесіді.

1. "Ми надаємо співробітникам вільний графік".
Це є плюсом тільки на перший погляд і приховує чимало підводних каменів. По-перше, свобода має межі: наприклад, у вигляді звітів, які треба здавати у визначений термін. По-друге, зарплата може залежати не тільки від результатів, а й від фактично відпрацьованого часу. По-третє, не зайвим буде уточнити, коли вам потрібно приймати самостійні рішення і до кого в разі необхідності слід звернутися за допомогою.

2. "Ми чекаємо від співробітників ініціативи та самостійності.
Зрозуміло, що співробітник, який уточнює кожен свій крок, мимоволі стає тягарем для всього колективу. Але й цілковита самостійність потрібна далеко не скрізь, так що найправильніший крок - уточнити, в чому саме від вас чекають самостійних рішень.

3. "Ми надаємо вам можливість необмеженого доходу"
Більшість професій, що припускають роботу в штаті компанії, все ж мають обмежений дохід, причому він обмежений як ресурсами підприємства, так і часом і межею людських можливостей. Так що краще, почувши подібну заяву, попросити навести якісь конкретні приклади і до обіцяних "золотих гір" поставитися з часткою скептицизму.

4. "Вам треба придбати у нас стартовий набір".
Це саме той випадок, коли бесіду слід завершити. Роботодавець, якому дійсно потрібні ваші професійні навички, не пропонуватиме купити "набір представника", рекламні або навчальні матеріали. Найімовірніше, під виглядом співбесіди вам намагаються продати свій товар.

Аналогічно цьому вимога заплатити за відкриття власного віртуального кабінету і тільки після цього отримати доступ до ресурсів компанії. Сума як правило називається невелика, з розрахунку на те, що ці гроші у вас є і вам буде незручно відмовитися. Насправді відмовитися дуже легко, і найпростіше – сказати, що вам потрібно подумати.

5. "Ми підписуємо трудовий договір тільки з кандидатами, які добре зарекомендували себе".
Якщо вам пропонують в якості пробного періоду відпрацювати більше одного дня або дають об'ємне тестове завдання, краще відмовитися відразу. Ви можете втратити багато часу і відмовитися від дійсно вигідних пропозицій.

- Головне, щоб невдача на співбесіді не змусила вас опустити руки, - говорить психолог Марина Деркач. - Не ставайте "вічним шукачем", який сходив на одну зустріч (часто свідомо невдалу), а тепер тижнями лежить перед телевізором і "чекає на дзвінок". Майте мужність визнати, що якщо на місце претендують 15 кандидатів, то як мінімум 14 з них отримають відмову. І якщо ви потрапили в цю компанію з 14 осіб, не варто впадати у відчай. Візьміть себе в руки і йдіть далі.

Новини

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Мережі

Ви можете додавати свої оголошення швидко та без реєстрації
Додати оголошення

Якщо у Вас виникають питання, телефонуйте нам: 0(332)770099